Prerábka bmw e46 s VP44 na common rail?

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Prerábka bmw e46 s VP44 na common rail?

Příspěvek od optimista »

čaute páni bolo by možné prerobiť moje VP44 na common rail aby tam ostal môj motor príp spodok motora lebo ten je fakt ok viem že je to stará hajtra ale zatiaľ ani nekvitne aj čerpadlo fachči je po repase ale keby kľaklo opäť dávať 600 Eur za repas alebo zohnať z nejakého angličana čo vlastne? vysokotlakové čerpadlo vstreky kabeláž a rj motora lebo vp má vraj palivovú mapu v sebe? mám motor M47 a viem že aj prvé comon raily boli označované M47 ako je tam riešené uchytenie vysokotlakového čerp na rozvodoch? A šlo by to prekódovať? Ďakujem za každú radu
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Jde všechno ale je to nesmysl. Jiná hlava,vstriky,Elektrika,řj motoru takže v jádru dalších 600E za čerpadlo je maček. Jinak pokud mas opravdu repas od BOSCH ne nějakého polaka a budeš měnit správně filtry mít těsnou pal soustavu mas 500000km klid a to už myslím bude konec toho auta ne.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
burton.b22

Příspěvek od burton.b22 »

Pokud to není automat uvažoval bych spíše o mechanickém čerpadle
TANN3R
Přispěvovatel
Příspěvky: 281
Registrován: 06 úno 2016, 21:45

Příspěvek od TANN3R »

To mě dost pobavilo :D Aneb 600e za čerpadlo je moc, tak dám radši 6000e za přestavbu na CR s nejistým výsledkem. A když to náhodou bude fungovat (jakože nebude), tak budu mít CR naftu, která je už z podstaty fungování tak dvakrát nákladnější na údržbu, než současná rotačka.
Mustang GT 4.6
E63 645Ci
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Příspěvek od optimista »

hansdob:No repas mi robili v Turbotec Trenčín formou výmeny za iný kus tz kuriér nové priniesol staré bral zo sebou tak dúfam že to vydrží inač ide rovno na diely
burton.b22: nehanbi sa a trocha viac sa rozpíš ako si to myslel a máš s tým skúsenosť?
TANN3R vyznelo to fakt ako by som bol lakomec a šetril ale neboj cena dielov investovaných do auta už dávno prekročila jeho hodnotu ide oto že je tam dde 3 ktorá skoro nič nevie zobraziť mám rheingold inpu aj dis a zaboha neviem prisť nato prečo neťahá ako má je to 318d 85kw. Oct 1 81kw co som mal by ho v zuboch rozrhla ako nič ak chceš pošlem nejaké zázamy z diag co som robil cez screen obrazovky
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
burton.b22

Příspěvek od burton.b22 »

https://www.youtube.com/watch?v=9yxYYV41klI

Bude to jednodušší než to předělávat na CR
Odpovědět

Zpět na „BMW“