Fabia MPI - brzdy

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Fabia MPI - brzdy

Příspěvek od Marek001 »

Ahoj, len taká blbosť - FI 1.4 MPI má vpredu vždy brzdy FS-III a teda kotúče 256mm? Alebo sa vyskytovali aj 239mm ako má Junior?
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

vždy sem montoval na 1,4 256mm. Daj sem Vinko nekdo ti to kukne co tam máš
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

JJ skúsim vypýtať VINko potom si to už viem aj sám zistiť, toto je taká hurá akcia že príjazd a hneď odjazd tak som chcel ísť naisto. Keby bola aspoň snaha pozrieť na strmeň je to tam napísané… ale ani to nie.
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14261
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Jojo, to mám rád tyhle věci na počkání :D

Pravdou však je, že na 1.4MPi jsem viděl vždy 256mm brzdy.
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4625
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Když chce někdo něco,musí dát kompletní info,tzn. i VIN. Nedá-zázraky neumím na počkání,jen do 3 dnů.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Marek001 píše:JJ skúsim vypýtať VINko potom si to už viem aj sám zistiť, toto je taká hurá akcia že príjazd a hneď odjazd tak som chcel ísť naisto. Keby bola aspoň snaha pozrieť na strmeň je to tam napísané… ale ani to nie.
taky bych marku přibrzdil, brzdy nejsou hurá akce a kdo to tak chce at de do prdele, príjazd a odjazd to se ti někdy sakra neyplatí, a naisto je někdy neřešitelný problém ;) + chytneš efekt propadajícího se pedálu a si za vola
adrian_B
Přispěvovatel
Příspěvky: 725
Registrován: 29 říj 2008, 23:41
Bydliště: SVK - Turčianske Teplice

Příspěvek od adrian_B »

martinsidlo píše:Když chce někdo něco,musí dát kompletní info,tzn. i VIN. Nedá-zázraky neumím na počkání,jen do 3 dnů.
Zázraky na počkanie, nemožné do 3 dní ;) :D :D
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Tak tie brzdy boli nakoniec 256 mm, zachvíľu hotové. Aby som upresnil, do opravy "príjazd-odjazd" som išiel len preto lebo majiteľ je dôchodca (síce ani nevie čo je VIN ale je to veľmi slušný a pracovitý človek) a vozí každý deň na tom ženu do nemocnice takže potrebuje byť pojazdný. Teda v tomto prípade som chcel byť maximálne ústretový, inak by som nič také neriešil. Smutné je že vnuk sa učí za automechanika a bol hnilý nie že im to spraviť, ale čo aj len zhodiť koleso a aspoň pozrieť čo sú tam za brzdy :(
JARDA2
Přispěvovatel
Příspěvky: 697
Registrován: 08 pro 2006, 11:24

Příspěvek od JARDA2 »

no dyk se učí automechanikem a ne aby opravoval auta a ještě rukama
Peugeot Boxer 2,2 HDI Renault Scenic 2,0 DCI Škoda Fabia 1,9 SDI
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

Marek001: A taky to vnuka zjevně baví,vrtat se v autech..
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

NOVON píše:Marek001: A taky to vnuka zjevně baví,vrtat se v autech..
No, toho baví skôr čumeť do iphonu, vždy mať tip-top účes a húliť kadejaké sračky. Deda pozná len keď je tesne po dôchodku a pustí nejaké eurá. Ja v jeho veku som bol najšťastnejší keď som zgenerálkoval pinčla a ten išiel o 5 km/h rýchlejšie ako predtým :) Časy sa menia...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Také mnoho věcí nechápu, buď mám na lemply štěstí, ale abych zažil v okolí kluky, kteří honí nějaký stroj nebo ladí motorku, to ne, ale s kuklou na hlavě pokuřovat marjánu a placku přes sebou, to ano..Kdyby aspoň někde ohýbali holky, ale to ne, jsou to solisté, kteří jsou věčně doma, jak to dělají netuším..Ale samozřejmě odsuzovat mladou generaci je hovadina, kolektivní vina je nesmysl, ale zblbnout z nějakých "pitomostí" nové doby často svědčí o člověku samém. Můj táta mi udělal první kolo, kdy jsem musel twistovat pod rámem až mě bolela kyčel, udělal mi motokáru, ale mít tátu pravým mechánem, byl bych šťastný jako blecha...A jelikož je to dnes samá kancelářská krysa, chudáci kluci, mohou s tátou pokecat tak o nějaké tabulce nebo koeficientu průměrnosti.. :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“