Nezaviněná nehoda - kdo pomůže s řešení?

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Nezaviněná nehoda - kdo pomůže s řešení?

Příspěvek od roman1648 »

Díval jsem se že jsou nějaké firmy které se tím přímo zabývají - nabouralivas.cz nebo nehody.info , není čas ani chuť to moc řešit
Nějaké zkušenosti ?
díky
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Tak teď tě moc nechápu, jedná se o dopravní nehodu, nebo tě někdo poškodil? Pokud se jedná o dopravní nehodu řeší to přece pojišťovna, nad škodu 150K i cajti ;) sepiš prokotol, dej to pojišťovně a oni se postaraj, nikdy jsem s tim neměl problem...
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4191
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

hlavně dohlídnout na to aby to nahlásil i viník ;) pak nahlásit na pojištovnu a čekat až se ozve likvidátor nebo to dát rovnou do smluvního servisu a neřešíš nic (hm)

výše škody je skoro i jedno jako neodborník jí nejsi schopen správně odhadnout
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Ke každé nehodě doporučuji volat policii, už dvakrát jsem zažil jak vykuk škodu nenahlásil a jsi v řiti. Ty peripetie které pak zažiješ, nemám chuť, díky.
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

Taky myslím. I kdyby za to něco chtěli. Volal bych i k mnou způsobené... protože támhle Franta, kterému nic není, pak večer zajde do hospody, tam probere s kámošema (nebo doma se starou) co se stalo a už ráno bude ve špitále se "zlomenýma zádama", aby z člověka něco vyrazil..
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

fekálek píše:Ty peripetie které pak zažiješ, nemám chuť, díky.
Mohu potvrdit. PCR je tu pro nas, je stanovana vyse, kdy je povinnost zavolat ale nikde neni stanoveno, ze bys nesmel zavolat takze pro jistotu volat vzdy a pozadovat svoje, tedy zajisteni dukazu a jejich evidenci.

Mam zkusenost, kdy mi jeden vysinuty vesnican kvuli tomu, ze jsem malem zajel jeho nezabezpecenou slepici rozbil bocni zrcatko (G4 nejvesti stupen vybavy, takze nic levneho). Diky spatne praci PCR mi toto nikdy nebylo nahrazeno.

Mam zkusenost, kdy diky jejich liknave praci nedoslo k nahrade ani v tomto pripade.

Jinak Vici to dobre pise: je mi znam pripad, kdy po pohlavku (ne facka nebo snad rana pesti!) jeden vychcanek nevahal, rozbil si hlavu do krve a nasledne sel k lekarce a s posudkem podal na dotycneho trestni oznameni. Ten nasledne dostal pul roku s podminkou.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4191
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

Vici píše:Taky myslím. I kdyby za to něco chtěli.
to by tě přešlo, u nás je jedno auto na celý okres a čekání je masakr, já čekal 4 hodiny než přijeli (wallbash)


k nahlášení: dneska 90% pojištoven bere hlášení po telefonu (často i bezplatná linka) nevidím důvod tam nezavolat hned (hm)
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Musíš se spálit, to je lidská vlastnost, pak procitneš, lidi jsou dnes jelita (noteeth)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Policie u toho byla,dneska přijel likvidátor z Global Expres,totalka jak vyšitá...
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14265
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Takže auto půjde do aukce z důvodu stanovení ceny zbytku.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jojo,zítra dám fotky,hoši,jsem rád že z toho ženská a deckama vylezli živý...
Uživatelský avatar
Pája 19
Aktivista
Příspěvky: 3491
Registrován: 15 čer 2008, 12:12
Bydliště: u pár dubic

Příspěvek od Pája 19 »

Jarda S. píše:
Vici píše:Taky myslím. I kdyby za to něco chtěli.
to by tě přešlo, u nás je jedno auto na celý okres a čekání je masakr, já čekal 4 hodiny než přijeli (wallbash)


k nahlášení: dneska 90% pojištoven bere hlášení po telefonu (často i bezplatná linka) nevidím důvod tam nezavolat hned (hm)
Jak píše Jarda, hned nahlásit. Pokud to je ťukanec bez zranění, tak benga nevolám. Oni totiž poliši chtěj prachy a body. Ale to se netýká zdejších neomylných mistrů volantu...
Oct asv 2000, DieselPower
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5464
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

roman1648 píše:Jojo,zítra dám fotky,hoši,jsem rád že z toho ženská a deckama vylezli živý...
To je asi najpodstatnejsi. Na totalku je ta nova mazda?
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Ty pico . Voe rikam zeto stoji za vyliz pampers na silnici. Jen hovadstvo se tam deje...
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

ROMEK píše:
roman1648 píše:Jojo,zítra dám fotky,hoši,jsem rád že z toho ženská a deckama vylezli živý...
To je asi najpodstatnejsi. Na totalku je ta nova mazda?
No, přesně ta...
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“