Pyšný majitel vozu světové značky

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 694
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

To samé Octavia 2. Jak se na to člověk vykasle, tak za chvilku jak cedník.
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Vici píše:čtverka celkem až tak strašně nehnije.. že shnijou spodky předních blatníků na 20 let starém autě bych za hrůzu nepovažoval...
A to máš pravdu, já byl překvapen, kde to bylo, kdyby třeba orezl rantl blatníku, nebo ten spodek, proč ne, ale ono je to shnilé uprostřed kus nad rantlem a to na obou stranách..Když jsem zahlédl puklice , tak jsem naivně řekl, dej mi auto, já to opravím...A to jsem si naběhl, velkou část blatníku držel lak..Kus jsem opravil a bylo mi jasné, že to nemá cenu a na jaře puklince budou opět kousek dál a taky že jo..Sám nevím proč, tam teoreticky nemá proč reznout.Původně jsem si myslel, že jsou oba přední nové - z plechu na konzervy, /který jsem si kdysi koupil na své Fiorino, a který rezl i při každoročním jeho ošetřování a natírání/, který dělají někde v tramtárii..Ale ne, byly původní..Takže co si mám myslet, když etalon Golf , hodnocený jako jednička...tohle dokáže..Ale je na druhé straně známo , že v letech okolo konce 90. let se ojebávalo v mnoha jiných firmách,/ např. MBenz/ i když netuším proč...Ale firma s modelem s takovou pověstí, jakou má Golf /ať už zaslouženou, nebo ne/ si tohle nemůže dovolit..
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“