alfa 159 1,9jtdm 8v závada čidlo teploty výfuk.plynů

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Marek67
Přispěvovatel
Příspěvky: 463
Registrován: 06 pro 2007, 22:38
Bydliště: Vyškov

alfa 159 1,9jtdm 8v závada čidlo teploty výfuk.plynů

Příspěvek od Marek67 »

Prosím o pomoc diag hlásí chybu P2080 Teplota výfuk.plynů za katalyzátorem 1 řada válců na motoru jsem našel pouze dvě čidla teploty jedno je za turbem a druhé před dpf po rozpojení konektoru vypisují jiné chyby odpor snímačů je cca 220ohmů na za studna mám diagnostiku delphi kde nemůžu kuknout na teploty takže tak
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Jeden snímač je hneď za katom a druhý pred DPF, podľa čísla chyby bude problém v tom prvom. Regenerácie prebiehajú v poriadku? Chcelo by to pichnúť aspoň Ecuscanom, Deplhi je trochu krátka na tieto Alfy.
Marek67
Přispěvovatel
Příspěvky: 463
Registrován: 06 pro 2007, 22:38
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Marek67 »

Marek001 píše:Jeden snímač je hneď za katom a druhý pred DPF, podľa čísla chyby bude problém v tom prvom. Regenerácie prebiehajú v poriadku? Chcelo by to pichnúť aspoň Ecuscanom, Deplhi je trochu krátka na tieto Alfy.
Regenerace probíhají v pořádku alfy moc neznám já myslel že bude problém v tom druhým čidle tam jsem předpokládal že je kat kterej zapaluje dpfko každopádně díky za info
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14261
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

U 159 sem-tam praskne hadička ke snímači tlaku, tu bych prověřil taky aby nedocházelo ke klamání.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: alfa 159 1,9jtdm 8v závada čidlo teploty výfuk.plynů

Příspěvek od slovacek.milos »

Marek67 píše:Prosím o pomoc diag hlásí chybu P2080 Teplota výfuk.plynů za katalyzátorem 1 řada válců na motoru jsem našel pouze dvě čidla teploty jedno je za turbem a druhé před dpf po rozpojení konektoru vypisují jiné chyby odpor snímačů je cca 220ohmů na za studna mám diagnostiku delphi kde nemůžu kuknout na teploty takže tak

a co třeba si nagoglovat alfa romeo čidlo telploty výfukových plynů at víš jak vypádá a jaký konetor rozpojit
Odpovědět

Zpět na „Alfa romeo“