Peugeot307 2.0 78kw HDI pri akceleracii skape. (vyriešené)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Fenix9555
Přispěvovatel
Příspěvky: 753
Registrován: 12 dub 2014, 12:18

Peugeot307 2.0 78kw HDI pri akceleracii skape. (vyriešené)

Příspěvek od Fenix9555 »

Zdravicko startuje na brnk ci studeny alebo teply, no ked mu zoslapnem podlahu opre do sedacky a vypne potom už nenastartuje
Kym nezmazem chybu P1112 informace o tlaku paliva zisten velky unik (netesnosti) alebo postojim 5minut. Ked ho vypne tak odpoji podavacie cerpadlo lebo je vtedy ticho a ked zmazem chybu tak sa rozbehne natlaci. Ďakujem pekne za rady :) :?
Naposledy upravil(a) Fenix9555 dne 27 dub 2019, 08:50, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

co třeba palivový filtr, čerpadlo sotva tu naftu protláčí a když dáš kotel nestíhá, čerpadlo nedává tlak podle požadavku a řj vstřikování vypne, pozor filtrů je tam několik druhů!!!! první se podívej co tam máš,

pak udělej přepadový test u vstřikovačů napiš kolik vyteklo paliva přepadem za tři minuty,

viděl jsem i případ kdy vstřik místo nafty odfrkl do přepadů pěnu a jak ji cuclo čerpadlo ztratilo tlak a nešlo nastartovat,
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Napojit diag stačí i Delphina, live data a sledovat co se děje s tlakem v railu když tomu šlápneš, buď vyletí nahoru a regulátor to vypne a nebo padne dolů ( pustí vstřik/y do vratky ) a zdechne to taky
Fenix9555
Přispěvovatel
Příspěvky: 753
Registrován: 12 dub 2014, 12:18

Příspěvek od Fenix9555 »

to s tím tlakom, to overím, a vstreky som tam na skúšku prehodil z iného pojazdného auta a nič sa nezmenilo, Filter som menil ako prvý, určite som namontoval správny, videl som tam dva druhy na výber. nemôže byť podávacie čerpadlo slabé ? viete mi pozrieť aký tlak má dávať zmeral by som ho ďakujem.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Fenix9555 píše:t viete mi pozrieť aký tlak má dávať zmeral by som ho ďakujem.
co čtu tak 2.5 změříš to diagnostikou dáš tlak paliva a zapneš klíček, nebo jestli jdou zapnout akční členy, nebo zacpi přívod z nádrže prstem a zapni klíček, pokud tlak nebude jen palivo teče klidně může být prasklá hadice v nádrži z čerpadla do deklu,

pokud jsi měl funkční auto a přehazoval vstřiky tak jsi měl přehodit i regulátor tlaku na čerpadle,

¨já měl třeba o svátkách něco podobného, řerpadlo nejelo podle požadavku, vyměnili jsme regulátor tlaku, nakonec to bylo v čerpadle majitel zvolil vrakec a čerpadlo za dva dny KO, obě čerpadla na kontrolu, první KO a z vrakecu něco vyčistil a ok, nemusel jsem ani čistit nádrž dnes mi to řekne čerpadlář jestli jsou piliny nebo nejsou
Fenix9555
Přispěvovatel
Příspěvky: 753
Registrován: 12 dub 2014, 12:18

Příspěvek od Fenix9555 »

Takže tlak som zmeral na podavačke je 2.2 baru, a drží stále, natočil som aj live data prosím zhliadnuť video, auto bolo na zdviháku a zátaž som mu robil brzdou.

https://www.youtube.com/watch?v=y7-dku0 ... 0g&index=1
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="Fenix9555"]Takže tlak som zmeral na podavačke je 2.2 baru, a drží stále, natočil som aj live data prosím zhliadnuť video,


podle mě můžeš zkusit přehodit regulátor tlaku na čerpadle, v případě že to nepomůže tak tasit čeradlo ven jinak se nehneš a


ještě bys měl mít přehled o tom přepadu kolik ti ze všech vstřiků vyteče na tři minuty a taky v momentě kdy ti motor chcípen jestli se neděje nějaký paranormální jev třeba výron pěny,
Fenix9555
Přispěvovatel
Příspěvky: 753
Registrován: 12 dub 2014, 12:18

Příspěvek od Fenix9555 »

takže vyriešené pomohla výmena vstrekovacieho čerpadla :)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Fenix9555 píše:takže vyriešené pomohla výmena vstrekovacieho čerpadla :)
zajímavé je to že jsi neměl závadu že čerpadlo nejede podle požadavku a řj ho odstavila
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“