Co je menší zlo Audi nebo BMW

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

Až na to že čehunu v tý fabrice moc není.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:
favo píše:Jericho musím tě opravit a to že tu kvalitu nezvedli němci, ale sami češi, němci to jen zaplatili.
Všechny změny k lepšímu byly nápady samotných vývojářů jen po vstupu VW jim nikdo neházel klacky pod nohy a neomezoval je tolik jako dřív a měli navíc k dispozici technologie a díly VW. Ale jinak se VW chová úplně stejně jako se chovali soudruzi, když bylo něco moc dobrý tak to zakázali viz škodovácký motor 1.6 OHC, raději tam dáme starou litinu 1.6 s mizerným výkonem, hlavně že nám zmizí ze skladů.
Je dobré si přečíst rozhovor v SM speciál s Jaroslavem Mansfeldem , který je pamětníkem vývoje Favoritu , 42 let se účastní vývoje agregátů domácí značky a do současné doby v Škodě autě pracuje ..A myšlenka, že čehůny donutí přestat krást a šmelit jen přidání peněz , které přinesli Němci je velká naivita..Asi jako když dnes slavné tažení proti korupci provádí člověk, který z toho zbohatl a jeho suita pohůnků krade, kam se podívá..Vždy je dobré si předem věci ověřit a já nezapomenu na to, jak moji bratranci-dvojčata si koupili nový motor do škodovky a nemohli ho uvést do pořádného chodu , svítilo mazání a šlo to na 3 válce...A závada? Někdo na páse ukradl píst i s ojnicí ....A motor zkompletoval..No nekup to, za ty obrovské prachy, které zato tehdy hoši dali.... :)

Takový pohádky vyprávěj doma svojí starý, mi ti to tu nežerem (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ty už vůbec ne, ty jsi rád, že si zkontroluješ výplatu, nijak se nevzděláváš, nic nečteš o ničem nic nevíš..Ten kdo žije z toho, co mu řekli v pubertě doma nebo ve škole a dál se sám nevzdělává, se hodí tak na setkání LM po 30. letech.Tam si pokecá..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Jericho, ale já to nemám z vlastní hlavy, prohlásil to jeden ze šefů VW že všechny ty změny co se odehrály na "novém" favoritu model 93 je práce českých konstruktérů, kteří sami přišli se zlepšováky.
A co se týká krádeží, to není vlastnost jen čechů ale všech, krade se všude. Takový Amazon by mohl vyprávět.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

favo píše:Jericho, ale já to nemám z vlastní hlavy, prohlásil to jeden ze šefů VW že všechny ty změny co se odehrály na "novém" favoritu model 93 je práce českých konstruktérů, kteří sami přišli se zlepšováky.
A co se týká krádeží, to není vlastnost jen čechů ale všech, krade se všude. Takový Amazon by mohl vyprávět.
JELITO si myslí, že kradou jen češi. Názor hodný dítěte ve třetí třídě (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Nemám rád způsob, kdy se vlastní poklesek vysvětlí tím, že ostatní kradou také.U nás je to běžné, krásně je to vidět třeba u výslechu, /proto má policie často i dobré výsledky/že když je dotyčný osočen, že krade tak ihned kontruje, ale Franta krade ještě víc a ještě šuká sousedku..Čím větší mrdka, tím větší výmluva a poukazování na druhé. Když řeknu, ty vole, ty ten olej leješ do kanálu? On odpoví, jdi doprdele, víš jak v Brazílii kácí pralesy? Nebo klasika politických rozhovorů s komunisty, že jsme dělali přehmaty, to ano , ale podívej se na Němce nebo na inkvizici, ta mučila taky..A že jsme někoho pověsili? Ježíšmarjá, spočítej si, jaké procento to je, to je k smíchu..proti indiánům, které povraždili v Americe ..Takže vlastně o nic nejde, vždy je někdo větší gauner,/ Kalousek přeci rozkradl celou republiku,ne?/ takže proč bychom si taky nelízli..Někdo pát tisícovek, jiný na ministerstvu pár mega..A vlastně je vše v pořádku..POTŘEBUJEME TALENTY VŠEHO DRUHU, AŤ PADOUCH NEBO HRDINA, MY JSME JEDNA RODINA..
favo- máš pravdu, také to netvrdím, pán konstruktér to také takhle vysvětloval a psal, když přijeli Němci, tak velmi kvitovali jejich připravená řešení a byli překvapení úrovní vývojových prací...bohužel u nás se to jen dávalo do archivu a nakonec slávu slízl někdo jiný..A to je důležité, že dostali prostor pod Němčoury, a oni zase zde nastolili "pořádek", který jsem myslel..Vždy bez jakékoliv politiky lze říci, že spolupráce nás s Němci byla vždy velmi úspěšná a dodnes to Němci moc dobře ví..Bohužel my ne, my jsme byli vždy jedničky..
nepropadat panice...
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

když jsme u té zlodějiny, tak ano, krade se všude, ale jak se říká, všude okolo se žere, ale u nás se u toho ještě mlaská... Hlavně ať je to mlaskání slyšet k sousedum... To je ten problém... známej mi sehnal supr mechanika... měnil mi trubku na vodu, nemám čas se s tim srát, tak měnil a zlomil trychtýř na měrku oleje, zalepil fofrpáskou a neřešil, jenže olej navzlínal do motorového prostoru a mám ho černej jak Chánov... Prostě buzerant je línej dát 30,- Kč do trychtýře a udělá prasárnu a je mu to uplně u prdele, co kdyby to mělo 300 kobyl olej by vylítal ven a já to zadřel... Poslal by tě do piče, že už to bylo a at ho dáš k soudu... Lidská blbost nezná mezí...
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Znám kamaráda co takhle jednoho vyčůranka k tomu soudu dal a asi se mu nelíbilo když mu pak exekutor obstavoval majetek.
Prostě jen kluk co si nenechal srát na hlavu takovejma vychcánkama.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“