bmw e 46 eeprom problem

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

bmw e 46 eeprom problem

Příspěvek od optimista »

caute poradi niekto e 46 318 d VP 44 vratilo sa mi vp zo zarucneho servisu po montazi mrtvola bez vykonu origo kts chyba predsuvnik vstreku a predvstrek lietal po prestaveni cerpadla chyba zmizla auto konecne ide ako ma ale rano chyti len na start sprej cez den dlho toci ale chyti a v rj chyba eeprom 66 nejde zmazat skusal som goglit ale furt chyba cerpadla ale moje je teraz zo stolice aj s protokolom vstreky som tiez daval na kontrolu su zoradene a ok co mam zhanat druhu dde alebo staci prehrat softwar uz ma to auto fakt oné diky za kazdu radu
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

No jen se zeptám jsi si jist že mu nepadá nafta?? už mockrát jsem se trapil a nakonec netěsnost... sice s touto zavadou nemám zkušenost (nepamatuju si číslo) ale mám zde v okolí pár aut s VP 44 a chyba v eeprom je tam uložena již dlouho a jezdí to normálně. No papír ze stolice k VP 44 davají i poláci a kolikrát když není mrtvý hned tak je mrtvý za půl roku a českejch firem co nabízí repas čerpadla vp44 je tež spousta a moc dobrých zkušenosí nemám.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Nemá to i podávací čerpadlo jako mondeo?To mě pěkně vyškolilo dokud jsem nedal budík a nehlídal to za jízdy.
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Příspěvek od optimista »

ked niekde zoberu 600 eur za repas niecoho tak predpokladam ze to funguje a po roku im volam ze mam problem ochota ziadne zatajovanie skryvanie poslite ved to mate v zaruke pozreli nasli sajrajt vycistili vymenili nejaky senzor skalibrovali a autu furt daco chyba podavacka je len v nadrzi a menili sme ju pred mesiacom nie novu ale funkcnu ako najst netesnost alebo ze si to prisava? nikde viditelne nic nie je nafta nesmrdi nikde a na vystup z nadrze som dal spetny ventil ten napad s budikom na tlak nafty urcite skusim len musim niekde kupit bo minule som si to chcel nechat zmerat ale v Michalovciach bez sance teraz len doriesit tie starty a azda bude pokoj nacas
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

kamoš má tiež E46 sice 2,0d a to má podávačku v nádrži. Tak to omrkni či tlačí jak ti písal geo
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Příspěvek od optimista »

tak nove poznatky nafta nepada lebo rano ked chyti tak dymovnica na bielo nespalena nafta tak uz mi vychadza len fakt ze je zle nastaveny predvstrek a preto alebo chytne na brnk a nema vykon alebo ma vykon ale nestartuje nasiel som si v tis-e ako skontrolovat a nastavit cerpadlo ale mi chyba pripravok ma oznacenie 13 5 200 a k tomu mikrometer tak sa pytam vedel by mi s tym niekto pomoct myslim pozicia alebo mi to rovno skontroluje a nastavi idealne Michalovce ale dojdem kam bude treba piste aj ss
dakujem za pomoc
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
Odpovědět

Zpět na „BMW“