AUDI A4 3.0TDI 176kw/180kw AUTO DO MESTA.

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
theo
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 12 kvě 2019, 10:52
Odpovědi: 1
Bydliště: Bratislava

AUDI A4 3.0TDI 176kw/180kw AUTO DO MESTA.

Příspěvek od theo »

Zdravím,som tu nový a som tu cez telefon.Preto nemám čas moc hladať (ak by som to vôbec našiel).
Moja otázka znie..Chcem si kúpiť Audi a4 B8 3.0tdi..Neviem či automat alebo manual na kolko jazdím v meste 90%...A tu sa dostávam k otazke?? Alebo problému???
Chcel by som počuť názor na to,že 3.0tdi či automat alebo manual..A či vôbec túto motorizáciu do mesta..Strašne to auto chcem ale jemne ma straší strach že po meste keď budem jazdiť mu asi len ublížim..Jasne raz za mesiac by som vybehol na dialnicu a prevetral ho kvôli dpf ale inak neviem..Preto by som bol rád keby mi niekto skúseny alebo niekto kto toto auto má alebo ho vlastnil a jazdil po meste,mi sem napísal svoje skúsenosti alebo postrehy,napr či sa niečo nadmerbe nekazilo a hlavne prevodovka zaujma má či tiptronic alebo S tronic..Len si myslím že by ten automat len trpel v meste i keď možno nemusí..Ďakujem za každú radu.
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4625
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Na jízdu kolem komína a ještě starší kus pochybné historie,.... Za mě ne,pokud nejsi milionář. Opice - banány.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“