Elektronická brzda - repas

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
adioverride
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 26 bře 2012, 20:03

Elektronická brzda - repas

Příspěvek od adioverride »

Zdravím přátelé, řeším problém s elektronickou brzdou - minulý týden se mi kousla a nechtěla kolo pustit. Vyřešili jsme to tak tak že jsme sundali kolo, motorek brzdy a tisíci hranem manuálně brzdu povolili.

Našel jsem si na internetu, že motorek seženu za cca 1200-1500. Ale můj problém je vychrastaný tisícihran v třmenu, dá se to nějak repasovat? Nějaké zkušenosti co s tím?

Díky,
A.
Uživatelský avatar
Jirka.
Aktivista
Příspěvky: 1940
Registrován: 23 zář 2008, 22:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jirka. »

Protikusy do brzdiče mám skladem, originál, když to přivezeš tak ti to i přehodím.
adioverride
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 26 bře 2012, 20:03

Příspěvek od adioverride »

Jirka. píše:Protikusy do brzdiče mám skladem, originál, když to přivezeš tak ti to i přehodím.
Co to stojí? Našel jsem i nějakou repas sad, jen ten šroubek do kterého sedne ten motorek za 150Kč. Auto chci prodávat tak nechci dělat nějaké mega investice - ale chci aby to bylo funkční no :)
Uživatelský avatar
Jirka.
Aktivista
Příspěvky: 1940
Registrován: 23 zář 2008, 22:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jirka. »

adioverride píše:
Jirka. píše:Protikusy do brzdiče mám skladem, originál, když to přivezeš tak ti to i přehodím.
Co to stojí? Našel jsem i nějakou repas sad, jen ten šroubek do kterého sedne ten motorek za 150Kč. Auto chci prodávat tak nechci dělat nějaké mega investice - ale chci aby to bylo funkční no :)
1000Kč. Ted nevím o jakém šroubku mluvíš, to je celý ten segment a musíš to dát včetně nového okroužku jinak to bude chcátObrázek
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

A to ze to vyhnije je problém toho že zoxiduje brzdic a obvykle praskne obal motorku takže na jen tisicihran to nebude...
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Je třeba si koupit Škodu Skala, která už tuhle hovadinu -zdroj potíží nemá..Že by v koncernu zmoudřeli? :o
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Chyba je v tom hliníku zeď mám v práci A4 kde jsou prasátka z litiny najeto 580tis a brzdy krom desticek a kotoučů původní....
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
Jirka.
Aktivista
Příspěvky: 1940
Registrován: 23 zář 2008, 22:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jirka. »

Ladas píše:Chyba je v tom hliníku zeď mám v práci A4 kde jsou prasátka z litiny najeto 580tis a brzdy krom desticek a kotoučů původní....
Tak samozřejmě, ale ten hliník když vyčistíš a mázneš vazelinou, tak to bude dalších 15 let bez problémů sloužit, kdyby to z výroby mazali, tak se tohle nestane. 3C má taky od 2009 železo a byly tady auta s 800t a motorky jak nový.
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“