golf ASZ spojka, kulove capy otazka

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
jordee_23
Aktivista
Příspěvky: 1699
Registrován: 21 črc 2007, 08:06
Bydliště: ba-lm-Hu :s)

golf ASZ spojka, kulove capy otazka

Příspěvek od jordee_23 »

Zdar , menil som spojku pred cca 90t km a zase klze. Daval som komplet sadu SACHS so zotrvacnikom a s preoblozenim HDS vtedy. Mam prehodit len lamelu a lozisko ci aj pritlacak radsej ?

Kulove capy origo stoji 4-5 krat viac ako napr lemforder ...zo skusenosti oplati sa origo ..ci radsej dva krat vymenit lemforder ci podobne ?
GIV var asz 4mot upraveny
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

Origo cepy jsou TRW,ale nečekal bych stejnou kvalitu čepů TRW pro aftermarket.Tak že dej ty Lemfordery,nic lepšího asi neexistuje.
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

Dej sachs Race přítlak když to bude dole. A budeš mít klid.
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Dával jsem před x rokama čepy řízení plus spodní čepy ramen Lemforder a stále jsou bez vůle a kladou ten správný odpor a to už mám nanich najeto 124 000 km.

Jsou to sice prachy navíc, ale když už se v té spojce budeš hrabat, tak bych asi rovnou dal vše nové, jen se mi nezdá ten malý nájezd na to že máš HDS.
Kolik Nm ta spojka musí krotit ?
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Uživatelský avatar
jordee_23
Aktivista
Příspěvky: 1699
Registrován: 21 črc 2007, 08:06
Bydliště: ba-lm-Hu :s)

Příspěvek od jordee_23 »

favo píše:Dával jsem před x rokama čepy řízení plus spodní čepy ramen Lemforder a stále jsou bez vůle a kladou ten správný odpor a to už mám nanich najeto 124 000 km.

Jsou to sice prachy navíc, ale když už se v té spojce budeš hrabat, tak bych asi rovnou dal vše nové, jen se mi nezdá ten malý nájezd na to že máš HDS.
Kolik Nm ta spojka musí krotit ?
no nebolo merane. ale ratam okolo 390Nm. ani mne sa to nezda. ona obcas klze.niekedy drzi.. ako sa vyspi uz akoby. predtym to bolo len ze zacala klzat v zime.. ked bolo okolo 0 a menej. teraz hoc kedy.
Aj zotrvak menit..?
GIV var asz 4mot upraveny
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“