SEAT Leon Sport 1.8T 180 PS -> 273 PS by DIESELPOWER

Toto fórum slouží ke zveřejnění výkonových grafů Vašich vozů.

Moderátoři: šulda, JasteR, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
DIESELPOWER office
uživatel
Příspěvky: 672
Registrován: 18 říj 2012, 20:23
Bydliště: office
Kontaktovat uživatele:

SEAT Leon Sport 1.8T 180 PS -> 273 PS by DIESELPOWER

Příspěvek od DIESELPOWER office »

Seat Leon první generace s (v tehdejší době) nejpopulárnějším benzínovým motorem 1.8T 20V o výkonu 132 kW (180 PS) a 235 Nm přímo vybízel k úpravám. Jeho nejsilnější verze dosahovala v modelu Leon CupraR slušného výkonu 165 kW (225 PS) a proto zde posloužila jako vzor. Bylo aplikováno turbodmychadlo K04-023, vstřikovače, intercoolery a svody z CupraR (BAM) včetně pomocného palivového čerpadla Bosch 044. Leon k nám dorazil s nefunkční úpravou řídící jednotky (ECU) od jiné firmy (viz. přiložený graf z válcové zkušebny). Po důkladné SW optimalizaci ECU se nám podařilo výkon posunout na krásných 201 kW (273 PS) a 387 Nm! Temperament takto nadopovaného agregátu krotí přední kotoučové brzdy o průměru 312 mm ve spolupráci s podvozkem ST Suspensions.


Touto úpravou získáte:
zvýšení výkonu až o 93 PS a 152 Nm
zlepšení dynamiky vozu ve všech jízdních režimech

Více zde: https://www.dp-race.com/2019/05/13/seat ... ps-273-ps/




Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
RudisTDic
Aktivista
Příspěvky: 3287
Registrován: 02 dub 2009, 20:13
Bydliště: Jiříkov

Příspěvek od RudisTDic »

Tak já nevím,, když jsem psal dotaz, jestli je u vás možná úprava motoru 1.8T,tak mi bylo odpovězeno, že benzínové motory neladite.. Takže nastává otázka, kdo dělal úpravu sw na tomto leonu??
Octavia II RS
Uživatelský avatar
DIESELPOWER office
uživatel
Příspěvky: 672
Registrován: 18 říj 2012, 20:23
Bydliště: office
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DIESELPOWER office »

Dobrý den,

benzínové motory 1.8T upravujeme zhruba 3 roky.


Pokud máte zájem o úpravu 1.8T stačí odeslat poptávku spolu s VIN Vašeho vozu na: https://www.dp-race.com/kontakty/
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Výsledky Vašeho měření - Grafy“