Kde nechat repasovat turbo

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Kubesicek
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 led 2019, 08:56
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Kubesicek »

jericho-3 píše:U toho druhého odkazu jsem čekal, kdy mlha zahází clonu telefonu-kamery, když to má takový vakl..Pokud se tam něco "šrotovalo" tak to vypadá na šponky v oleji, protože 3 dny a takový vakl , to snad turbopower nemohl pustit...Asi tě pošlou do kelu.. :(
No jeste jsem stim jel 10 km do servisu a zpet a nerozletelo se ale taky jsem to cekal kazdou chvily.
Kubša
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Tlak mazací soustavy je základ, ten jistě nikdo neměřil, tady byl mrtvej vršek i spodek ...

viz to
potom se zjistilo ze je opotrebene viko i vackove hridele. Klikova hridel se nebrousila menily se jenom ty saly

Ten motor je BMY nebo BLG?
cacinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 796
Registrován: 27 led 2010, 12:32

Příspěvek od cacinek »

Taky jde o to, co je to za olej. Jestli tam davas kanystr z netu, tak se neni cemu divit. Kdyz nekde vidim kanystr 4l za 750kc zarucene original Castrol, tak si rikam, jak je to mozny, kdyz ja mam ten samej, ale v sudu, koupim o hodne draz. (LOL)
Kubesicek
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 led 2019, 08:56
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Kubesicek »

Rayx píše:Tlak mazací soustavy je základ, ten jistě nikdo neměřil, tady byl mrtvej vršek i spodek ...

viz to
potom se zjistilo ze je opotrebene viko i vackove hridele. Klikova hridel se nebrousila menily se jenom ty saly

Ten motor je BMY nebo BLG?
Tlak asi nemeril.je to kod BMY. Rikal ze klikovka chycena neni.proto se menily jen saly.ale je me divny ze delal rozvody a tudis mel jak presuvnik i ozubene kolo z vacek sundane i myl to puvodni viko ze si nevsiml ze je vydrene a a vacky taky.a nejvic ne sere ze dal ted od toho ruce pryc ze stim uz nic delat nebude.takze 50000 v prdeliba auto nepojizdne
Kubša
Kubesicek
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 led 2019, 08:56
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Kubesicek »

cacinek píše:Taky jde o to, co je to za olej. Jestli tam davas kanystr z netu, tak se neni cemu divit. Kdyz nekde vidim kanystr 4l za 750kc zarucene original Castrol, tak si rikam, jak je to mozny, kdyz ja mam ten samej, ale v sudu, koupim o hodne draz. (LOL)
To mas pravdu ale tohle normalni smrtelnik vubec nevi.a uz vubec jsem netusil ze se olej pancuje.a sud doma nemam ani ten kamos to nemel driv v sudu.
Kubša
cacinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 796
Registrován: 27 led 2010, 12:32

Příspěvek od cacinek »

Mechanikovi se nedivim, ze od toho dava ruce pryc. Tohle proste udelat bud komplet poradne, nebo to nedelat vubec. Vacky jsou usazene v hliniku, takze bez komletniho rozebrani vacek z hliniku vydreni neni videt.
Kubesicek
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 led 2019, 08:56
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Kubesicek »

cacinek píše:Mechanikovi se nedivim, ze od toho dava ruce pryc. Tohle proste udelat bud komplet poradne, nebo to nedelat vubec. Vacky jsou usazene v hliniku, takze bez komletniho rozebrani vacek z hliniku vydreni neni videt.
Vacky jsou jenom vsunute v hliniku ty mu musli vyjet pri myti vika.A nevim proc teda nerekl hned ze je motor nasracku.ze se vymenilo kupa veci a vesmes k hovnu.ted tam maximalne dat nove turbo a prodat to.udelat prasarnu jak dela kazdej at si to koupi jinej zoufalec
Kubša
Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

To jsi nechtěl napsat, viď? To je jako kdyby jsi řekl, že budeš házet odpadky z okna, protože to dělá každý. Za chvilku bychom tady shnili.
Co mě prostě štve na lidech, že dělají to, co sami nesnáší. Jen vždy tak, jak se jim to hodí.
Holt jsi si pořídil kasu, tak buď investuj a nebo prodej s informací, že motor je ko.
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Kubesicek
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 led 2019, 08:56
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Kubesicek »

mirek999 píše:To jsi nechtěl napsat, viď? To je jako kdyby jsi řekl, že budeš házet odpadky z okna, protože to dělá každý. Za chvilku bychom tady shnili.
Co mě prostě štve na lidech, že dělají to, co sami nesnáší. Jen vždy tak, jak se jim to hodí.
Holt jsi si pořídil kasu, tak buď investuj a nebo prodej s informací, že motor je ko.
Ja prave takovej nejsem.kdyby byly vsici aspon trochu poctivi jako ja to by byl svet.posilam obrazek nejspis matice ktera se v turbu mlela.dneska kdyz jsem turbo posouval v dilne o trochu dal tak z neho vypadla.takze ne motor ko.ale kde se tam do pici vzala.tak bud to posral servis a nebo reustauratori turbaObrázek
Obrázek
Kubša
cacinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 796
Registrován: 27 led 2010, 12:32

Příspěvek od cacinek »

Jasne, toto davaj bezne pri repasu do turba (LOL) to ti spis lezelo v dilne na zemi, protoze kdyby tohle bylo v turbu, tak to daleko nedojede
cacinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 796
Registrován: 27 led 2010, 12:32

Příspěvek od cacinek »

Dej foto celyho turba a odkud to vypadlo?
Kubesicek
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 led 2019, 08:56
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Kubesicek »

cacinek píše:Dej foto celyho turba a odkud to vypadlo?
Obrázek
Obrázek
Tak to jsi nevidel jak je roztekla.jakbych to asi dokazal.a psal jsem ze turbo od zacatku cinkalo.a vypadlo to ze svodu.uz vcera jsem si vsiml neceho leskleho za vyfukovovou vrtulkou.a to je presne to co vypadlo.taky se trochu divym ze to vubec jezdilo .ale je to smutny ze se neda verit nikomu.[/url]
Kubša
cacinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 796
Registrován: 27 led 2010, 12:32

Příspěvek od cacinek »

Neni to nekde z motoru? Tohle nebude z turba
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

No měl jsi pech na "servisáka", a jestli si ten borec už vzal 50tku a nechá to v tomto stavu, že s tím už dál nic nechce mít, tak to přece není ani trohu normální ...
Jestli ze svodů vypadla ta utavená matice, tak to potěš, s ohledem na montážní pozici (turbínka je nad svody) těžko říct, co se tam dělo, ale když VW píše, že to umí spaliny až o 1050°C, tak se není čemu divit. Kdo ví jak to vypadá ve výfukových kanálcích na hlavě, no na turbínce by to muselo být vidět ...
http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_359.pdf
Kubesicek
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 led 2019, 08:56
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Kubesicek »

Rayx píše:No měl jsi pech na "servisáka", a jestli si ten borec už vzal 50tku a nechá to v tomto stavu, že s tím už dál nic nechce mít, tak to přece není ani trohu normální ...
Jestli ze svodů vypadla ta utavená matice, tak to potěš, s ohledem na montážní pozici (turbínka je nad svody) těžko říct, co se tam dělo, ale když VW píše, že to umí spaliny až o 1050°C, tak se není čemu divit. Kdo ví jak to vypadá ve výfukových kanálcích na hlavě, no na turbínce by to muselo být vidět ...
http://www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_359.pdf
Ahoj co ti budu povidat.ano vse komlet s rozvodama stalo skoro 50000. S autem nechce mit nic spolecnyho protoze ho potrapily ty vydrene vacky a motor rozdelaval nekolikrat dokola.vratil mi 12 tisic za turbo abych ho vyreklamoval v holicich.ze on to reklamovat nebude ze ma dlouholetou spolupraci a nechce si delat zle.a ja chudak ted doma sundal turbo necham ho nekde jinde z repasovat a budu ho vracet zpet.tak jsem zvedav ja se zadari.
Kubša
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“