Zvedák STARLINE GV ZST001

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Vseznalek
Přispěvovatel
Příspěvky: 199
Registrován: 20 úno 2007, 07:47
Bydliště: Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Zvedák STARLINE GV ZST001

Příspěvek od Vseznalek »

Ahoj kluci,
potřebuji radu,
převzal jsem dílnu, kde je tento zvedák. Při předání vš fungovalo. Nyní mi motor jde asi na prázno, nevíte kde je chyba...

Při pokusu ho zvednout motor točí ale nezvedne se. Není tam ještě nějaká finta?

Díky za radu
Jsem zralej se z toho opít....
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

je tam olej ? ale když to při předání jelo... :roll:
dreizig5
Aktivista
Příspěvky: 1760
Registrován: 01 kvě 2011, 13:56
Bydliště: Doma

Příspěvek od dreizig5 »

bud rád že to nejede :-D pod zvedák starline bych fakt nevlezl ;)
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

dreizig5 píše:bud rád že to nejede :-D pod zvedák starline bych fakt nevlezl ;)
No já tenhle zrovna mám, taky jsem k tomu takhle přistupoval, ale postupně jsem se zklidnil, bohužel moje návyky z trapézového mi přidělaly starosti, protože jsem nepoužíval zámek a nechal auto na hydraulice , takže mi časem při spuštění vyprskne olej z hydraul.pístu, sice málo, ale nasere to. Takže zamykám a jinak šlape bezvadně, sváry jsem prohlédl , zda jsou všude, ale stejně to nic neznamená..Ta zdviž může nejít jen z toho důvodu, že někdo šel okolo a zavadil ramenem o červené velké stop tlačítko, které se musí poté vytáhnout...Jinak proti propadnutí trapézu díky vymetené matce na starých zdvižích má výhodu, píst tak rychle dolů nespadne, a ten zámek je výborná věc.. :)
Jinak za 30litrů koupit novou, jako ji mám já je pohoda...Jen je dobré udělat do betonu ocelový rám..
nepropadat panice...
Karel65
Přispěvovatel
Příspěvky: 130
Registrován: 13 úno 2009, 14:55

zvedák

Příspěvek od Karel65 »

Dovolim si se přiživit na tématu. Po dlouhých letech jsem se rozhodl pořídit k hydraulice ještě jeden zvedák, ale s trapezem. Zatim složen před dílnou a teďkon k dotazu dá se nějak rozumě zjistit stav matek? A druhý dotaz jak je jištěn druhý sloup při prasknutí pohonoveho řetězu? Zvedák od firmy JCR typ ZC 25 Dík za info.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Na matkách bývají rysky
Pak změřit šroubovice
I když řetěz praskne tak se nic nestane to ti nesjede jako váhou auta samo dolů
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Pod nosnou maticou je bezpecnostna. Ak prdne nosná oprie sa o bezpecnostnu.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

jojo, tak to je, jednou nám to udělalo na starým Ravagiolli, no, a tak dlouho se jezdilo po té pojistné matce, až najednou prásk a tehdy Vectra A byla na boku na zemi..
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ano, dokonce ji prodali neznalci, a on nic netuše zvedal a zvedal, až dozvedal..Pokud se nikomu nic nestane, jde jen o prachy, ale zabít mladého mechána je na odstřel prodejce..Taky jsem kdysi v dávných dobách objížděl staré zdviže, nadržený dělat vestoje a ne vleže, jako nějaká děvka.. A naposled už jsem jen chtěl snížit cenu a kámoš říká, ser na ní, je to jen šrot, ta je starší než ty a v D na ní montoval Porsche brouka..A dodnes jsem rád, že mě zastavil, protože jen udělat matku na vyhoněný trapéz je kumšt...A v dnešní době , kdy jsou všude, je to šílenství... :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“