Jízda s Passatem W8...

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Jízda s Passatem W8...

Příspěvek od jericho-3 »

Dneska jsem kočíroval W8 v kombiku Passatu s najetými 95000 km v perfektním stavu, jako po umytí v showroomu..Musím říci, že je to masírka, konečně koncern který JEDE, a je vidět, že to není nějaká oturbená sračka , ale poctivý obsah. Tahle čtyřkolka, v tomhle stavu spraská většinu automobilové populace dostupné za normální peníze..Automat podřadí téměř bleskově a motor od 4000- 6000 ot/m "hoří krásným plamenem" zběsilce.. Jízdní vlastnosti výborné, pokud mohu posoudit za těch pár km. Majitel mi vynadal, ty už jsi zpátky? Ale já nerad trápím cizí voňavky, protože čert nikdy nespí..Vše je tiché, kultivované, nikde nic neklepne, nezavibruje, brzdy fungují ukázkově..Pro milovníka "klidné" jízdy s možností raketového zátahu ideální, a pro připitomnělé snoby v navoněných MB a podobných výtvorech , kteří pohrdají obyčejným Passatem je to krásná léčba, protože auto při dvoukilech nekompromisně zrychluje....Bohužel mi tam něco chybí, ale to je pouze má úchylka.., a to je zvuk.....mám rád, když auto zařve, jako raněný lev a vyrazí...Jako italská auta..Ale celkově je to palec nahoru a za ty prachy je to bomba... :D
P.S. Takové auto už se dnes těžko koupí , žádné zbytečné píčoviny na přístrojovce, vše je decentní , prostě tichá, brutální síla..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4641
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Plně souhlasím. Ale běda,když ti upadne drátek na motoru,vidíš ho ale bez pomalu vyndání motoru se k němu nedostaneš.
Měl jsem Toledo s VR5kou,potíž se někam dostat.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ano, majiteli tohle nedochází, a chtěl třeba koupit novou ŘJ skříně, ale bohužel, tak ji přeprogramovali z jiného modelu..Jede s tím na dovolenou k moři, tak jsem zvědav, s čím přijede..Tam už jen vyndat baterii.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Rolan
Přispěvovatel
Příspěvky: 508
Registrován: 29 zář 2010, 23:18
Bydliště: Odolena Voda

Příspěvek od Rolan »

Ten pocit, že to jede dělá ta bezprostřednost a odezva na plyn.
Na dnešní dobu to nijak zvlášť nejede.
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Milujem v8 len kto by to zivil ,ale ako vikendovka fajn .zvuk vyfuku sa da pekne poladit.
BMW 330 ix
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Jj 20 litrů za svižnou jízdu je daň.
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Kdyz se bavime o youngtinerech, tak se tady nekdo nesvezl v A100 S4 (gen. C4) koukam...
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

lt.kubosh píše:Kdyz se bavime o youngtinerech, tak se tady nekdo nesvezl v A100 S4 (gen. C4) koukam...
Jj..2.2 pětiválec Turbo,že jo :-)
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Ta kara si aj pekne drzi cenu a.kto sa v nom.zviezol mal.stastie lebo ich je ako šafranu.
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

W8 jsem zatím nejel.... ale mám g4 VR6 150kW a nic moc se neděje.. jasně, pokud se svezeš stylem jdu to vyzkoušet, co to dá, tak asi dobrý.. ale na normální ježdění o ničem (+ spotřeba jak prase) ... mám tu i Jubi 25 1,8T 132kW a to je jiné svezení :-). Nejlíp ale jede stejně ARL + soft 150kW :-)
On i slavný 3,6 moc nejede... jen v režimu plný plyn a točit až do úmrtí... ale jak často se tak dá jet? Je to auto opravdu tak pro policajty...

W8 mě láká koupit a vyzkoušet :D ale snad k tomu nedojde
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

lt.kubosh píše:Kdyz se bavime o youngtinerech, tak se tady nekdo nesvezl v A100 S4 (gen. C4) koukam...
to musí být paráda
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4641
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Atmosféra se musí točit,řadit a pak se dějou věci. Člověk nesmí být zlenivělý z turba od 1500ot/min
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tohle je věčný problém v Čechách, jakýkoliv vůz při hodnocení skončí otázkou spotřeby..často se lidé i ušklíbnou...Ale každý by si měl uvědomit, že pokud je to čtyřlitr, tak se musí nějak nažrat...Je samozřejmé, že pro jízdu do práce, pokud dotyčný nedojíždí 80 km a nedělá hlavního inženýra v továrně světového jména , to není..Ale jsou lidé, kteří si to mohou dovolit a tu přidanou hodnotu, kterou to auto má jim stojí zato, si zaplatit..Vždy na nějakých srazech, kde jsou sporťáky, 8- 12 válce je tohle hlavní otázka, ale ne ze zajímavosti, ale kvůli utvrzení se v tom, že to auto je k ničemu..A mě hlavně zajímalo, když řidič , který posledních 20 let sedlal pouze TDI , sice to nebyl řádný šetřílek, ale samozřejmě je zvyklý na určitou oblast spotřeby, tohle ustojí..Tak jsem se také zeptal, /protože kontrolka benzinu ještě nesvítila a benzin tam byl, ale už naskakovalo na displey jeďte natankovat /měl bys jet k pumpě..A tipnul jsem si, když to šimráš, je to tak za 12 litrů ne? A on, možná i 11 litrů, ale když to chytím za vlasy tak 17-18 litrů a město až 22 litrů..Což mne zarazilo, ale majitel svítil a povídá, ty vole , ta jízda je neskutečná, když mě nasere nějaký kretén, tak ho vrátím na zem takovým způsobem, že ho přejde chuť..Já ho nepoznával..,a povídá, pro práci mám samozřejmě pořád superba, neustále telefonuji a brouzdám po poloterénech ,ale tohle je pro radost...A tak to má být... :D
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

tak každý nemá ještě ze socíku našetřeno v polštáři jako ty... respektive, jsou lidi, kteří jezdí i dál než do hospody a do obchodu na díly..

Ale jo, pro zábavu, proč ne... :-)

točit řadit - jasné .. ale proč to dělat, když jsou i auta, kde se to dělat nemusí (LOL) a navíc jedou podstatně lépe

pokud vrací na zem kde koho, počítám časem bude někde ve zprávách.. dneska už na to není doba, bohužel
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

To ze ide lepsie sa ti zda iba ten kopanec do zadku co dostanes od turba v8 ma.linearny priebeh plynuly a ked.dosiahne urcite otacky tak to je ono s tym motorom je radost jazdit . Ako vikendove auticko super
BMW 330 ix
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“