1.9 dci 88kw. Klepe Vyriešené pridané video :)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Souhlas geo
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Přečti si to zpětně, já netušil, že to má tak málo, měl jsem zato, že když se sundala hlava , tak je to origo a má to tolik najeto, až mlátí písty..A písnička je prostě písnička, ale hlavně, je to vždy na posouzení...někdy jsou všechny kroužky světa k ničemu, a chce to výbrus, aby to k ničemu bylo..Často jsou tyto rady jen výstřel z aurory , bohužel už montáž normálních kroužků je propadák, protože šíška je šiška. Já většinou dával Goetze, které jsou k vyhoněným válcům určeny, ale vždy je to stejně loterie..A honovat válce, které pamatují Charlese de Gaulla považuji za zbytečné, jen se ubere matroš...Ale přeji všem úspěch, ať to dělají jakkoli.. :)
nepropadat panice...
Fenix9555
Přispěvovatel
Příspěvky: 753
Registrován: 12 dub 2014, 12:18

Příspěvek od Fenix9555 »

včera som to naštartoval, nové piesty, mali tiež vôľu vo valcoch dal som nové piestne krúžky a najhrubšie tesnenie 1,6 mm presah piestov bol 0,57mm a motor si pradie na nerozoznanie preto som si nie celkom istý či to vyriešili nové piesty alebo hrubšie tesnenie pod hlavu (LOL) :roll:
Pallio
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 31 črc 2019, 07:10
Bydliště: Trencin

Příspěvek od Pallio »

Nevymyslajte. Nic nekupujte. Robi to remenica. Je odpruzena a uz mate vymlatenu gumu. Odsrobujte hlavnu remenicu z kluky a uvidite problem na nej..
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To máš pravdu, řemenice a i ta na alternátoru jsou ze sraček a mají malou životnost..
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Renault / Dacia“