Klimatizace Renault Van

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
honzas1
Přispěvovatel
Příspěvky: 805
Registrován: 25 led 2011, 14:54
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od honzas1 »

Ahoj. Chtel jsem se zeptat, maji servisy nejaky predpis, ze pokud dojde napr k prasknuti trubky, tak je nutne menit i kompresor? Diky
polo 1.4tdi AMF
frantisek28
Přispěvovatel
Příspěvky: 840
Registrován: 08 črc 2007, 17:23

Příspěvek od frantisek28 »

Predpis? Nie.
Ale ak ti tam nasli piliny, tak tie isto z tej prasknutej trubky nevznikli a to potom treba aj preplachnut, vysusit a pravdepodobne druhy kompresor, teda, ak tu proceduru nechces znova riskovat... Na to by mal asi malo kto nervy robit preplach 2x, koli tuposti zakaznika.
honzas1
Přispěvovatel
Příspěvky: 805
Registrován: 25 led 2011, 14:54
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od honzas1 »

Ok jen chci byt v obraze. Protoze vychcala klima, tak se to hodilo do autorizaku a v zapeti prisla odpoved trubka a kompresor ko.. navic kopresor byl ani ne rok stary( menili to oni), ale pri zjistovani zavady o tom nejspis nevedeli. Tak premyslim jestli to je omrd, nebo k tomu muze byt realny duvod. Samozrejme se po diagnostice vystrachala faktura a ze prej to musi resit s prahou. Tak jsem zvedav, co z nich vypadne.
polo 1.4tdi AMF
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Co mas za auto??
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
honzas1
Přispěvovatel
Příspěvky: 805
Registrován: 25 led 2011, 14:54
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od honzas1 »

Je to renault van. Prijde mi zvlastni hned odepsat kompresor. Prestala fungovat asi 3 tydny zpatky na ceste do holandska.. takze paradni vitr ve vlasech.. ani ne pred rokem menili plno dilu na klime. Oprava asi za 30. A ted by chteli znova aspon dvacku.. tak nevim. Nemam rad ojebavace, tak zjistuju co a jak..uz jsem mel jeden vystup v jinacim servise, kde si menili bezduvodne dily, kterym nic nebylo a dobre vedeli kde je problem a kdyz jsem se zeptal, proc to.menili, tak drzceli pysk a v ruce faktura za trojku... od te doby nereaguji na poptavky.. asi nemaji moc radi lidi, kteri nejsou uplne blbi..
polo 1.4tdi AMF
frantisek28
Přispěvovatel
Příspěvky: 840
Registrován: 08 črc 2007, 17:23

Příspěvek od frantisek28 »

Neviem aky to mas rocnik, ale asi nieco novsie, ked ta este bavi autorizak. Ale za 30 000 ti tam toho rozhodne vela pomenit nemohli, kedze si spominal, ze menili aj kompresor.
Odpovědět

Zpět na „Renault / Dacia“