Kompresory klima

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Kompresory klima

Příspěvek od Biimbo »

Jaký značky dáváte? Denso, Valeo mi přijdou že jsou jiný. Všechno ostatní NRF, Termotec, Nissens, Hella mi přijdou identický Číny jen s jinou nalepkou. Soudím dle obrázků, vím dávno nemusí být pravda. Teď jsem dával na jednu OII Valeo a ok, potřebuji švárovi na viano a jestli má cenu připlácet či ne jen za nálepku.
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Ruleta tak jako se vším - co koupit, chladiče nic nevydrží, kompresory jsou na tom podobně
Teď mám měnit na jedné OII kompresor i chladič a nevím co tam dát...ze staršího mám strach, novej opět loterie... :roll:
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

tak jsem se dnes nechal unést krásnou krabicí Nissens na chladiči vody pro OII, Golf V, Touran. Myslím že i ten thermotec nebo NRF za 800 kč sedí líp (aspoň OI když jsem ho nedáávno montoval) nebo přinejmenším stejně blbě jako tenhle za 1400. Prostě normálně přebalená, přelepená Čína v krabici Nissens. Takže vrtačka a všechny díry převrtat. V chladiči aby pásnul na coller, v sahaře aby sedla na chladič. Takže skvělý dánský Nissens nebrat. A ty kompresory jsou opravdu stejná čína, prakticky k nerozeznání od thermotecu, NRF atd. To už si to každý může objednat rovnou z Aliexpressu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
HonzaXM
Přispěvovatel
Příspěvky: 723
Registrován: 23 kvě 2014, 19:02
Bydliště: Písek

Příspěvek od HonzaXM »

Teď jsem objednával z ACI kompresor na VW T6. Po 14 dnech přestal spínat - reklamace, odsátí, výměna, naplnění. Stane se. Po 10 dnech opět ta samá závada. Znovu odsát, vyměnit, naplnit. 3800 za plnění v prdeli a chtěli mi cpát zase ten samý. Až po výhružkách, že ten kompresor prohodím výlohou, pokud mi nedají kvalitnější, šel vrátit na dobropis. Plus to sraní, peníze za plnění a třikrát odstavení rychlé sanitky na dva dny nikdo platit nebude.
Jaguar S-type 3,0, r.v.2003
Citroen XM Ambulance, 2,1TD 12V, r.v.1995
Citroen XM Musketier 3,0 V6 24V, r.v.1998
Citroen C5 break 2,0 HDi, r.v.2005
Citroen Berlingo 1,9D, r.v.2004
Citroen Berlingo 1,6 HDi, r.v.2009
Fiat Scudo 2,0 JTD, r.v.2008
A další...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Já už asi s autama končím, tlumiče trw vytekly za měsíc, dvouhmota od luku po 8000km k.o., asi je čas začít dělat něco jinýho (wallbash)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já už to udělal, lidé kroutí hlavou , proč na to jebu..Už mi to lezlo krkem, pořád řešit různé ceny dílů a poslouchat české vychcánky , že někde viděli ten díl levnější.Vidím Octavii a mám chuť na uzla..Tak si dělám svoje, a sem tam pro dobré známé, slušné lidi, kteří jsou rádi, že jim posloužím a vytáhnu z bryndy...Zrovna včera, známý volal, ty vole, propadl se mi pedál spojky a je na zemi.....co mám dělat? Nakonec jej odtahovka odtáhla k lesu , kde bydlí a on byl bledý jako kdyby měl koncern, kde je to konečná....Tak koukám, byla to Mazda 626 /2000/ voňavka jako z auzláku..Nakonec jsem zjistil, že praskla tlaková hadice spojky,/to vidím poprvé v životě/ a vychcala kapalina..Tak jsem vzal hadici ze škodovky a bylo vymalováno.Majitel svítil jako sluníčko...Jo, když máš inteligentní auto, která má spojkový váleček na 2 šrouby na skříni a hlavní spojkový na 1 šroubu pod kapotou , který vyndáš i s jednou rukou v řiti, tak tě oprava baví./i když jsem vlastně nic vyndavat nemusel/.Když si vzpomenu na Passata, chce se mi blejt.. :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“