Dielenska prirucka golf 4 1.6benzin akl

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Dielenska prirucka golf 4 1.6benzin akl

Příspěvek od optimista »

Caute nepostli by ste mi niekto niekde dielensku pre kod motora AKL je ti golf 1.6 benzin staci mi priprava zmesi klakol mi notas a rychlo potrebujem vyriesit kolisanie volnobehu diag pise zakl nastavenie nebolo prevedene 01087 cidlo teploty vody nezmyselny signal a tlakovy spinac serva po odpojeni snimaca serva sa volnobeh dostal pod 1000 ot ale furt nejde spravit zakl nast asi aj kvoli teplote 44 cca klapka cista dik moc
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Nevím, zda to seženeš, ale raději to prodej, protože tento celohliníkový motor je jedno z mnoha "šlápnutí do ho.na" koncernu ve vývoji motorů...Na rozdíl od motorů minulosti, kdy například servisuji Passata z roku 1994, jehož benzinový motor nejde vlastně zničit, tento sráč má neustále nějaké problémy, a dodnes jsem nepochopil, v čem je jeho výhoda a přednost...Od tohoto Golfa bych utíkal sprintem, tam je špatné snad všechno.. :(
nepropadat panice...
Diletant_a_Laik
Přispěvovatel
Příspěvky: 318
Registrován: 07 říj 2011, 10:16

Příspěvek od Diletant_a_Laik »

Základní nastavení nejde kvůli klapce. Buď je v hajzlu nebo máš přešpononovaný lanko.
Uživatelský avatar
optimista
Přispěvovatel
Příspěvky: 527
Registrován: 25 lis 2012, 21:16
Bydliště: michalovce

Příspěvek od optimista »

chlapi dik skoro vyriesene po vymene cidiel teploty vody a serva po starte drzi volnobeh pokym nepridam plyn potom ostane visiet volnobeh medzi 1000 az 1100 ot a citim benzin dnes aj po jazde uz len jedna chyba 00533 - regulace běhu naprázdno 19-10 - spodní hodnota dorazu ale nic ohladom zakl nastavenia klapky tak keby ste niekto poradili co dalej ci staci vymenit len klapku? dik
s 120gls T603 favorit opel astra g
octavia 1 tdi 81kw AHF rv 2000 470 xxx tis predana MB B trieda 180D automat ma moja lepsia polovicka
golf 4 1.6 benzin mercedes w 211 220 cdi 2008 origo diag mercedes bmw univerzalna diag launch x 431
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

klapku musíš vyčistit na stříbro a zlato ne jen něco pošušnit, úhel klapky si zjjistit v bloku měřených hodnot, pak se zbavit všech závad a znovu je číst abys měl jistotu že jsi se jich zbavil a pak udělat to základní nastavení podle vis

pokud budeš něco zkoušet a mít pokazený notes sem tam něco vyměníš, je to přesně jak píšeš pořád to nebude ono ;)
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“