alfa romeo cri

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32913
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

alfa romeo cri

Příspěvek od slovacek.milos »

stojí před lakovnou je rozebraná a nenašel jsem ani techničák tak nevím je tam asi 1,9 motor , z nádrže nejde nasát ani protlačit zpět přívod paliva

majitel je odborník prej u alfy když se vybyje baterka tak se zablokuje čerpadlo v nádrži a musí se to počítačem odblokovat a pokud tomu nerozumím nemám stím nic dělat

slyšeli jste někdo takovou bejkovinu :?
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Ano podpätie dokáže narobiť divy, ale že by kvôli vybitej baterke na Alfe nemalo ísť čerpadlo v nádrži a musel sa robiť nejaký reset to neviem, ale rád sa priučím :o Daj potom vedieť Miloši

Aká to je Alfa, nie je napr. len vyskočený inertný spínač?
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32913
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

marku já nevím to je kopa hnoja u lakovny de vidět jen třípístové čerpadlo u motoru a že to je cri, alfa romeo napohled ale co to je :roll: :? před rokem to prej jelo OK ;)
Uživatelský avatar
matus
Přispěvovatel
Příspěvky: 555
Registrován: 22 čer 2007, 13:15

Příspěvek od matus »

Mne svojho času tvrdil pán že na š. favorit treba dvakrát rýchle stlačiť spojku aby sa aktivoval sytič
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To je divné, Alfy právě jen tak nepropadají panice, baterky můžeš přendavat obden a nic se neděje..Tady jde o to, co se mezi tím rokem stalo, zda to čerpadlo někdo nešlohl nebo jak píše Marek 001..Mají správný klíček, rozsvítí se kontrolky, neodpojovali něco kvůli lakování, atd..?
nepropadat panice...
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32913
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

matus píše:Mne svojho času tvrdil pán že na š. favorit treba dvakrát rýchle stlačiť spojku aby sa aktivoval sytič
mi zas pán přišel vyreklamovat spojku u žigula že nevypíná, přijeli jsme k autu šlapal na brzdu a rval tam kvalt řidičák měl tehdy 30 let :roll:

jeden pán mi přišel yreklamovat spojku po 5000 km ko tk jsem se sním svezl a on na té spojce pořád stál, říkám mu proč na té spojce pořád stojí,

odpovět: já bych se na tu spojku nohou netrefil tak tu nohu tam musím mít :roll:
Uživatelský avatar
Ferrari1980
Přispěvovatel
Příspěvky: 411
Registrován: 16 kvě 2012, 19:30
Bydliště: Partizánske

Příspěvek od Ferrari1980 »

To bude veru asi bejkovina :-)

A čo je to cri? Commonrail? Ak má 4 valce a je to staršie, ako 2009, tak to bude 1,9 ;-)
Megane I, 2001, 1,9 D
Alfa Romeo 156, 1,9 JTD 85kW
AR 159 SW, 1,9 JTDm, 88kW
Š125L, rv 89, 37kW :-)
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Mrkol by som sa na narazovy spinac. A tiez ci pri naraze niekde neprimacklo palivove trubky / hadice.
Odpovědět

Zpět na „Alfa romeo“