alfa romeo cri

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

alfa romeo cri

Příspěvek od slovacek.milos »

stojí před lakovnou je rozebraná a nenašel jsem ani techničák tak nevím je tam asi 1,9 motor , z nádrže nejde nasát ani protlačit zpět přívod paliva

majitel je odborník prej u alfy když se vybyje baterka tak se zablokuje čerpadlo v nádrži a musí se to počítačem odblokovat a pokud tomu nerozumím nemám stím nic dělat

slyšeli jste někdo takovou bejkovinu :?
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Ano podpätie dokáže narobiť divy, ale že by kvôli vybitej baterke na Alfe nemalo ísť čerpadlo v nádrži a musel sa robiť nejaký reset to neviem, ale rád sa priučím :o Daj potom vedieť Miloši

Aká to je Alfa, nie je napr. len vyskočený inertný spínač?
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

marku já nevím to je kopa hnoja u lakovny de vidět jen třípístové čerpadlo u motoru a že to je cri, alfa romeo napohled ale co to je :roll: :? před rokem to prej jelo OK ;)
Uživatelský avatar
matus
Přispěvovatel
Příspěvky: 555
Registrován: 22 čer 2007, 13:15

Příspěvek od matus »

Mne svojho času tvrdil pán že na š. favorit treba dvakrát rýchle stlačiť spojku aby sa aktivoval sytič
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To je divné, Alfy právě jen tak nepropadají panice, baterky můžeš přendavat obden a nic se neděje..Tady jde o to, co se mezi tím rokem stalo, zda to čerpadlo někdo nešlohl nebo jak píše Marek 001..Mají správný klíček, rozsvítí se kontrolky, neodpojovali něco kvůli lakování, atd..?
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

matus píše:Mne svojho času tvrdil pán že na š. favorit treba dvakrát rýchle stlačiť spojku aby sa aktivoval sytič
mi zas pán přišel vyreklamovat spojku u žigula že nevypíná, přijeli jsme k autu šlapal na brzdu a rval tam kvalt řidičák měl tehdy 30 let :roll:

jeden pán mi přišel yreklamovat spojku po 5000 km ko tk jsem se sním svezl a on na té spojce pořád stál, říkám mu proč na té spojce pořád stojí,

odpovět: já bych se na tu spojku nohou netrefil tak tu nohu tam musím mít :roll:
Uživatelský avatar
Ferrari1980
Přispěvovatel
Příspěvky: 411
Registrován: 16 kvě 2012, 19:30
Bydliště: Partizánske

Příspěvek od Ferrari1980 »

To bude veru asi bejkovina :-)

A čo je to cri? Commonrail? Ak má 4 valce a je to staršie, ako 2009, tak to bude 1,9 ;-)
Megane I, 2001, 1,9 D
Alfa Romeo 156, 1,9 JTD 85kW
AR 159 SW, 1,9 JTDm, 88kW
Š125L, rv 89, 37kW :-)
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Mrkol by som sa na narazovy spinac. A tiez ci pri naraze niekde neprimacklo palivove trubky / hadice.
Odpovědět

Zpět na „Alfa romeo“