Koupě Octavia II 2010 nebo nechat Golf IV?

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tomas.cz píše:To mi připomíná diskusi s pracovníkama bazaru AAA - Auto o tom, jestli Superb 1. generace 2.0TDi s motorem BSS má nebo nemá dpf :)
To je hlavně snad ten největší zgarb co znám, dobře jsem si to užil, BSS nikdy více
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Golf lV je starý příběh, ne moc poutavý. Dokonce bych řekl, že je to nejhorší řada.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

No vidíš Jericho a přesto pořád jezdí a není jich málo.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

jericho-3 píše:Golf lV je starý příběh, ne moc poutavý. Dokonce bych řekl, že je to nejhorší řada.. :(
To iste ako 01 o nic lepšie ani horšie .
BMW 330 ix
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:Golf lV je starý příběh, ne moc poutavý. Dokonce bych řekl, že je to nejhorší řada.. :(
Určitě poutavější než fiat bravo (crazy)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

favo píše:No vidíš Jericho a přesto pořád jezdí a není jich málo.
-No moc už ne, bohužel mám to i doma, má to dcera, kamarád apod. Co mám na to říci, když to hnije a moje Bravo je bez poskvrnky, když mu odcházel lak/je to metla/, tak jsem si říkal, no Fiat to asi moc neřešil a koukám na golfa kámoše/zlatá metla/ a musel jsem se smát, přední blatníky nastříkané, protože shnily/stejně jako u mé dcery/a ostatní lak je v takovém stavu, že můj Fiat je jen trochu plesnivý..Jsou tam také věci kvalitní, bohužel kvalitou za ostatními Golfy zaostává i ta trojka bych řekl, což tehdy byl velký kvalitativní skok oproti dvojce, byla lepší. Fiat rezne odspoda na rozdíl od Golfa , který začíná kastlí, což je ostuda..A abych kurva jel v autě, kdy najednou padne rána a přední boční okno spadne do dveří a je tam lanko jako u Žigulíku ze 70. tých let , to člověka nasere..O nějakých nouzácích a váhách ani mluvit nebudu..To auto je z období, kdy koncern dost šetřil..a např. MB dělal to samé, tehdejší medvědi rezli a dodávky měly lak horší než lakýrník z garáže s šátkem přes ksicht..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 693
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

A jedeeeeem, další téma bude o 20-ti stránkách (rofl) (rofl) (rofl) (crazy)
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5472
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

favo píše:No vidíš Jericho a přesto pořád jezdí a není jich málo.
protože ked postavíš golfa IV vedla akehokolvek auta z podobne roku vyroby je to pan krasavec ;)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

jericho a kolik ten tvuj fiat ma na tachometru?

vetsina naftovych golfu mk4 ma najeto 400k + takze se neni nad cim podivovat..

podle meho nazoru nejhorsi rada golfu je 5 a 6.. nastesti mk7 se celkem povedlo, i kdyz napravy to ma udelane z hovna.
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Čtverka Golf se přestal vyrábět 6/2005, takže u minimálně 14ti letého vozidla hodnotit jestli mu hnije blatník, 5té dveře, nebo jaký má lak mi přijde dost mimo a jak víme z české kotliny min. 50% aut bylo dělaných...

Žiju v malém městě - Praha a G4 + Bora jsou celkem pořád vidět, stejně jako Transporter 4. generace, ale Bravo/Brava/Marea, dokonce i Stilo nebo třeba z Opelů Vectra B kterých bylo u firem jak máku to skoro vymizelo.
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

ja loni prodaval golfa 4 rok 99 a byl bez koroze blatniky,prahy, viko kufru puvodni lak. Ale je pravda ze mel najeto jen 139k
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tomas.cz píše:Čtverka Golf se přestal vyrábět 6/2005, takže u minimálně 14ti letého vozidla hodnotit jestli mu hnije blatník, 5té dveře, nebo jaký má lak mi přijde dost mimo a jak víme z české kotliny min. 50% aut bylo dělaných...

Žiju v malém městě - Praha a G4 + Bora jsou celkem pořád vidět, stejně jako Transporter 4. generace, ale Bravo/Brava/Marea, dokonce i Stilo nebo třeba z Opelů Vectra B kterých bylo u firem jak máku to skoro vymizelo.
Já mám T 4 a velmi mi vyhovuje, je to rok 2001 1,9 TD , najeto půl mega min. a tachometr nejde od doby nákupu/a jak dlouho předtím netuším/..Takže případnou korozi neřeším, auto stojí pod stromem nebo kdekoliv, kde je potřeba..Ale shnilé přední blatníky u G4 jsem neviděl poprvé, a pokud bych to nehodnotil u auta, zda mu shnije blatník, tak bych musel mému Fiatu z roku 1996 dát medaili a divit se, jak je to vůbec možné..Já u tohoto typu blatník kvůli korozi stejně jako nějaké pertly nikdy měnit nemusel, jen sem tam opravoval prahy..Samozřejmě netvrdím, že jsou všechny G 4 shnilé, ale velmi mne to překvapilo, už jen proto že jsem Golfa jako jedno z nejlepších aut této kategorie vždy považoval..Když mi volá dcera, mám po chuti, co s tím zase má...Ale musím říci, že ona je velmi spokojena, protože jí nedochází, jak by dopadla, kdyby havarovala a její čumák by se zbořil..Co na to děti, které pořád vozí..Na mě už ta rotačka Golfu je už moc uřvaná , jsem zvyklý na benzinový šepot Fiata a i má T 4 si jen vrní... :)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak sežeň dceři krásný bravo aby zažila ještě jednou v životě pořádnej orgazmus (noteeth)
b707
Přispěvovatel
Příspěvky: 513
Registrován: 22 říj 2013, 21:41

Příspěvek od b707 »

kde by ho vzal? to se na vrakovisti ani neohreje... jinak gIV dle meho nazoru je z bezpecnosti na tom podobne jako o2
Uživatelský avatar
Biimbo
Aktivista
Příspěvky: 4696
Registrován: 23 úno 2009, 12:03
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Biimbo »

7GG Exhalační předpis EU4 DPF
7MB Exhalační předpis, EU4 plus
7MG Exhalační předpis EU5
Audi A8 3.0 TDI 171kw
Volvo XC90 2.4 D5 136kw Executive


Prodáno:
Volvo S80 2.4 D5 136kw
Audi A8 4.2 MPi V8 Quattro
OII Combi 1.9 TDI BXE 4x4
Allroad 2.5 tdi V6
OI 1.9 TDI
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“