Ovládání oken řidiče (Octavia)

Shaníte něco? Podejte si zde inzerát.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
alex.333
Sběrač informací
Příspěvky: 35
Registrován: 23 dub 2009, 08:30

Příspěvek od alex.333 »

Ještě dotaz - zejména pro Martina, který má zajisté bohaté zkušenosti skrz rozsáhlou rodinnou flotilu Octávií.
Kolik je vlastně typů ovládání?
Když se to u Tebe Martine projevovalo u každého vozu jinak, nemohlo to být tím, že jsi měl prostě jen typ do jiného auta?
Nebo se zeptám jinak - když si do více vozů zkoušel čínu, která blbla pokaždé jinak - zkoušel si do těchto vozů i originál a ten fungoval vždy dobře nebo jen u jednoho dobře a u ostatních taky špatně?

Vím, že tyto dotazy patří jinam, ale když to už tady řešíme, může to někomu pomoct.
Na uvodní fotce vidím ovládání s 9 piny s "A" na konci. Já mám třeba na jedné Octě ovládání s 10 piny a "C" na konci. Druhou Octu nemám u sebe, tam to omrknu nejdřív zítra.
Stejně to nechápu - funkce ovladače se celou dobu nemění - přední dvoupolohové, zadní jednopolohové. Tak proč více typů když všechny fungují (nejspíš) stejně??? :?

EDIT: Takže druhá Octa 2001 má provedení "A" s 9 piny
To by mě vážně zajímalo v čem je rozdíl mezi A a C. Obě mají stejné podsvícení i stejné funkce.
Octavia 1,9 TDI 66kW ALH r.v. 2001...skoro veterán, ale jedna z posledních poctivek...
Octavia 1,9 TDI 81kW ASV r.v. 2003...voňavka 326Nm-142PS by TDIFun...
Odpovědět

Zpět na „Koupím“