Pak že nemá koncern dobrý benzinový motor..

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Pak že nemá koncern dobrý benzinový motor..

Příspěvek od jericho-3 »

Jak to, že zdejší experti nepoukázali na to, že koncern disponuje skvělým motorem od Audi, typem 2.0 TSI CHHB, 162-169 KW vyráběný v roce 2013-2018? A proč? Protože má přímé i nepřímé vstřikování,/ nepřímé v nižších otáčkách/,takže nekarbohuje -benzin omývá ventily a čučkaři, kteří se plíží městem, jej nezaserou./a jeho rozvody a kontrola okénkem jejich opotřebení je super/.Rayx mne nazval kašparem, což mu neberu, ale jak to, že tento expert neinformoval neznalce, že takový motor funguje, je spolehlivý a je to dělo? /ale samozřejmě jsem se s tím ještě nesvezl/. Musím se koncernu trochu omluvit...už jsem nedoufal... :)
nepropadat panice...
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

EA888 Gen3, 1.8 a 2.0 TSI, tedy i to CHHB ...

neměl bys mít problém mu rozumět ;)

https://youtu.be/WreDiBUno9g?t=8968

https://youtu.be/yoLaGVSDwiQ?t=3309
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Re: Pak že nemá koncern dobrý benzinový motor..

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:Jak to, že zdejší experti nepoukázali na to, že koncern disponuje skvělým motorem od Audi, typem 2.0 TSI CHHB, 162-169 KW vyráběný v roce 2013-2018? A proč? Protože má přímé i nepřímé vstřikování,/ nepřímé v nižších otáčkách/,takže nekarbohuje -benzin omývá ventily a čučkaři, kteří se plíží městem, jej nezaserou./a jeho rozvody a kontrola okénkem jejich opotřebení je super/.Rayx mne nazval kašparem, což mu neberu, ale jak to, že tento expert neinformoval neznalce, že takový motor funguje, je spolehlivý a je to dělo? /ale samozřejmě jsem se s tím ještě nesvezl/. Musím se koncernu trochu omluvit...už jsem nedoufal... :)
Neinformoval tě, protože by jsi měl zase půlhodinovej výlev jakej je to sráč a že v Itáááálii tam to uměji líííp. (LOL)
Jarda-k
Přispěvovatel
Příspěvky: 755
Registrován: 21 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kaznějov

Příspěvek od Jarda-k »

No jo, ale ve světě motorů ho teď vychválili, takže je všechno OK.... :)
Je: Rapid 1,6 TDI 85 kW 2015, Fabia II combi 1,4 TDI 70 kW 2008
Byl: Focus combi 1,8 TDCi 74 kW 2002
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A že nikdo z vás odborníků neřekl, když jsem hanil veškeré benziny koncernu poslední doby, že tenhle motor má i nepřímý vstřik..Protože těžko mohu chápat, když přímý vstřik má vlastnosti, které jej v praxi a jiném režimu,než mu svědčí , přímo ničí, tak že budu na běžícím pásu vyrábět další motory, u kterých tenhle problém přetrvává, místo abych odstranil tuto příčinu..A hle , zázrak, konečně pochopili.....
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

jericho s tebu nema vyznam cokolvek rozebirat
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

To je motor čo má golf GTi a Octavia RS?
BMW 330 ix
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

ROMEK píše:jericho s tebu nema vyznam cokolvek rozebirat
Možná jsem z jiného světa než ty, neberu si servítky, nelžu, nemanipuluji a je mi fuk, co si kdo myslí..U nás u čehůnů je vždy vše JAKOBY..Ale třeba je to jen ta nová doba, kde dopují mozky chytré telefony...
nepropadat panice...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Takže Octa RS lll z roku 2018 má starý ojebaný motor a teď nastupují ty pravé přímovstřikové motory generace 2019? Je možné, že se v tom neorientuji, nestuduji neustále nové a nové prospekty, protože vím, že koncern je v podstatě Magor..V záplavě modelů aby se prase vyznalo/mimo expertů /, i kdyby to byla jediná firma na světě, tak si raději udělám auto sám než riskovat, že si koupím v jednom roce motor, který je vlastně parchant..A taky už jen proto, že když zastavím u Octy ll /octa lll je údajně O.k./na parkovišti, tak mne přepadne záchvat smíchu, když vidím orezlou mrdku za půl mega a můj olísaný sráč z roku 1996, který na sobě nemá puklici rezu , tak si říkám, kdo tady lépe zvládl pozinkování karoserie? Odpověď už dávno znám..A medí mne , jak čehůni často díky hypotéce sedlají nové modely kraksen a jak mne považují za bezdomovce netuše, že hloupí jsou oni..A bývalí spolužáci nebo spolustolovníci nechápou, že nejsem jako mechanik nadšen jejich produkčním již za bránou po koupi zastaralým skvostem... (LOL)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

Tady je krásně vidět, jak se s měřením emisí vyjebávalo i u benzínů, takže kauza dieselgate je jen třešnička na dortu... :)
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14266
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

MirekX píše:Tady je krásně vidět, jak se s měřením emisí vyjebávalo i u benzínů, takže kauza dieselgate je jen třešnička na dortu... :)
Hlavně že v USA žalovali VW o miliardy USD a neodzkoušený soft na 737MAX zabil kolik lidí - přímo a nějak ticho po pěšině.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To je ale argument, když se něco nepovede firmě, která vyrábí ultrasložitý stroj, je velký problém, který ale firma velmi odskáče a možná i zkrachuje..A srovnávat to s evidentním podvodem u nějakého přiblblého auta, které samozřejmě ojebané v pohodě kupují Evropané , kde je podvod jejich DNA, to je teda nepoměr..Mě říkal známý, který servisuje Kuboty a objednává díly, že Kubota pro USA vyrábí výrobky v kvalitě 1A, bez kurvítek, zatímco pro Evropu je v klidu, ta pokud se to nepřehání, tak sežere všechno..Něco to o nás vypovídá.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
martinsidlo
Aktivista
Příspěvky: 4641
Registrován: 06 pro 2009, 15:24
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od martinsidlo »

Jo,to je byznys. Jak odpravit konkurenci? Zažalovat,vyrobit kauzu,řádně mediálně proprat.
Simson Enduro S 51(70 ccm) ex
Lada 1200 S(1500 ccm) 74 ex
Seat Cordoba Sdi AEY 98 ex
OI Combi TDi ASV 1xxPs,2xxNm,740tis.km brzdy 312 x 280 chlazené
OI Combi TDi ASZ (TDI FUN 186Ps,415Nm)brzdy 312 x 280 chlazené
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

Měření emisí i spotřeby u aut bylo stejně naprosto mimo reálný režim, podobné "ojebávky" mají stejně všechna auta, takže výsledek byl ten, že měření bylo úplně k ničemu a tak k tomu i automobilky přistupovaly. Jenže to všem trochu přerostlo přes hlavu a řešit se to muselo začít, bylo potřeba jen to někomu dokázat, spíš z někoho dostat doznání. A donáší se všude.. :)
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“