protektory Vraník..

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

tomtt
Přispěvovatel
Příspěvky: 302
Registrován: 13 pro 2006, 21:16
Bydliště: Královehradecký kraj-Vamberk, 516 01

Příspěvek od tomtt »

Na Golfu mk3 jsem v zimě jezdil pouze na polských protektorech TARGUM SNOW ICE, což je vzorek Good Year UG 7).
Nevím jestli je to autem, ale v zimě to vyjelo všechno, pokud auto nezůstalo na podvozku. Minulou zimu jsem to testoval v hlubokém sněhu a limitem je opravdu pouze výška podvozku. Byl jsem na těch gumách v Krkonoších na horské chatě a lidi co přijeli v SUV 4x4 se byli dívat co mám obuto.
Na mokru jsou ty gumy taky super.
Když to srovnám se značkovými gumami, tak na sněhu je předčí a na asfaltu se jim vyrovnají.
Výhodou je taky, že mají nové vzorek 9mm.
Octa 1 s nesmrtelnou chrochtačkou AGR, Alhambra 1,9Tdi AFN s půl mega na tachu, VW Kafer 1302S rok 1972 - motor 1600ccm(zatím bez úprav), AUDI 100 C3 doutník s pětihrnkovou komůrkou 2,0TD R5.
tomtt
Přispěvovatel
Příspěvky: 302
Registrován: 13 pro 2006, 21:16
Bydliště: Královehradecký kraj-Vamberk, 516 01

Příspěvek od tomtt »

Na těžké a silné auto bych asi protektory neriskoval, ale např. na Octu 1 na ježdění do práce a na horskou chalupu klidně.
Octa 1 s nesmrtelnou chrochtačkou AGR, Alhambra 1,9Tdi AFN s půl mega na tachu, VW Kafer 1302S rok 1972 - motor 1600ccm(zatím bez úprav), AUDI 100 C3 doutník s pětihrnkovou komůrkou 2,0TD R5.
tomtt
Přispěvovatel
Příspěvky: 302
Registrován: 13 pro 2006, 21:16
Bydliště: Královehradecký kraj-Vamberk, 516 01

Příspěvek od tomtt »

S vraníky zkušenosti nemám, ale když srovnám ty dnešní protektory TARGUM s českými protektory, které jsem měl na Kadettu před cca 15 lety, tak je to obrovský kvalitativní posun.
Lidé mají s protektory většinou negativní zkušenosti z dob, kdy byla jejich kvalita mizerná.
Octa 1 s nesmrtelnou chrochtačkou AGR, Alhambra 1,9Tdi AFN s půl mega na tachu, VW Kafer 1302S rok 1972 - motor 1600ccm(zatím bez úprav), AUDI 100 C3 doutník s pětihrnkovou komůrkou 2,0TD R5.
Uživatelský avatar
syncon
Aktivista
Příspěvky: 1053
Registrován: 30 kvě 2006, 09:20
Bydliště: střední čechy :)

Příspěvek od syncon »

Obrázek
Obrázek


protektory praha, jezdil sem jen zimni prvni sezonu dobry a druhou slo vetsinou auto do sveta ted uz 3roky neberu nema to cenu foto z posledni varky ale vyreklamovano predtim min 100pneu bez problemu koukam ze maji i vypnuty eshop tak to asi zabalily
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3461
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Tady na tom jezdí půlka okresu. Jestli je to tím že to tu dělají. Někdo chválí jiný nadává, asi tak jako se vším. Já osobně je nejezdil, servisuju pár aut, kde majitel jiné gumy nechce,veskrze jezdí jen okolo komína,na zimu prej není lepších gum. Jeden dokonce tvrdil že ty s tím křemíkem ve vzorku vyjede víc jak bez něj. Taky terénní gumy nemají konkurenci. Tady to jezdí všichni co mají nějaké auto do lesa.
Vraníci mají jednu výhodu,tu že po dvou zimách ty gumy už nikdo nikdy nesjede.
Jak tu někdo dával fotku vyslečené gumy z běhounu,to samo udělala starému na A8 nová Pirrelka. Guma za 5000 a škodu udělala jak vraník za 500. Tehdá to vyšlo tuším na 50 tis...
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“