Pathfinder umřel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Pathfinder umřel

Příspěvek od Hošík »

Chlapi v kopcích umřel známé Nissan Pathfinder, je to rok 2007 nafta. Přestal táhnout až se zastavil. Diagnostika bez závad a když to zkouším nastartovat tak jde motor jakoby hrozně lehce a tiše. Jakoby neměl kompresy. Ale zaráží mne že to umíralo údajně postupně, kdyby skočil řemen tak to zastaví hned. Když jsem povolil přívod nafty ke vstřikům tak nafta tam jde. Vačka se taky točí. Neznáte někdo tyto vozy?
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

zdechaci klapka v sani
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

ROMEK píše:zdechaci klapka v sani
A tu najdu kde? Někde mezi váhou a sáním? A to by ji diag neodhalila?
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A co by jsi od ní chtěl? Já měl vždy zato, že se má vždy zjistit, zda má motor palivo, zda se vše točí jak má a zda se může nadechnout..a vydechnout..A až poté si brát tahák .. :o
nepropadat panice...
Hošík
Aktivista
Příspěvky: 1078
Registrován: 28 led 2008, 19:16
Bydliště: Královehradecko

Příspěvek od Hošík »

Palivo motor má, psal jsem že jsem povolil přívod vstřiků a dává. Vzduch má také a v elektrice to pravděpodobně nebude, když diag je čistá a auto je plné elektroniky. Netušil jsem, že někoho můj příspěvek naštve. V tom případě se omlouvám (wallbash)
Pešek 307 HDI, Octavia II -největší sráč života
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ale vůbec ne, nenaštve, neber to jako výtku , ale těžko chápu dnešní pohled na motor pouze přes diag, někdy dotyční ani neotevřou kapotu. Zažil jsem, že nakládali auto třikrát na podval, pak jej odvezli 100km a ona byla seklá chcípací klapka...Opravu prováděli pouze diagem a mám zato, že se ho dokonce ptali, zda si nepamatuje, kdy se přendavali zimáky minulou zimu... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Pathfinder umřel

Příspěvek od slovacek.milos »

Hošík píše:Chlapi v kopcích umřel známé Nissan Pathfinder, je to rok 2007 nafta. Přestal táhnout až se zastavil. Diagnostika bez závad a když to zkouším nastartovat tak jde motor jakoby hrozně lehce a tiše. Jakoby neměl kompresy. Ale zaráží mne že to umíralo údajně postupně, kdyby skočil řemen tak to zastaví hned. Když jsem povolil přívod nafty ke vstřikům tak nafta tam jde. Vačka se taky točí. Neznáte někdo tyto vozy?
tak předně u cri napíšeš diagostika bez závad a povolíš vstřík a nafta tam de to je co za blbost,

u cri si najdi tlak paliva a napiš kolik máš tlak,
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Pokud jde takové hovado tiše a lehce tak přeci změřím tlaky a nehledám nic na internetu.
automonte
Přispěvovatel
Příspěvky: 100
Registrován: 16 črc 2013, 03:54

Příspěvek od automonte »

a co tak sa pozriet pod vyko ventylov a mozna bude vsetko jasne
Uživatelský avatar
fabiátor
Moderátor
Příspěvky: 1259
Registrován: 23 led 2006, 14:59
Bydliště: Střední Čechy a Šumava

Re: Pathfinder umřel

Příspěvek od fabiátor »

Takze nejspis YD25 a ten tichej chod vesti motor bez komprese. Do roku 2010 byl na rozvodech jednoduchej retez a rad se trhal. Od 2010 je zdvojenej, vcetne retezovych kol a prislusenstvi. Da se to dodatecne predelat. Takze overit kompresi a pak dle situace.
Odpovědět

Zpět na „Nissan/Infiniti“