Hledání ztraceného přívodu vody..

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Hledání ztraceného přívodu vody..

Příspěvek od jericho-3 »

Dnes jsem skoro po 2 letech konečně našel umělohmotnou trubku , kterou jsem tehdy při dělání podlah preventivně připravil , až bude třeba tu starou zarostlou vyměnit..Tehdy jsem provrtal zevnitř zeď, trubku prostrčil, udělal "plánek" a podlahu zabetonoval. Bohužel jsem poté, když to bylo třeba po rozkopání základů zvenku trubku nenašel..nastal permanentní stres, plánek se ztratil a voda tekla již čůrkem..Různé minohledačky byly krátké, /do trubky jsem strčil strčil železný drát /, až dnes nastal zázrak..Přijel známý z USA, přinesl soukromou hledačku,/cena 3400 dolarů/ napojil se na drát a přesně mi řekl, kudy trubka PVC vede, a zvenku přesně určil, kde se nachází a JAK JE HLUBOKO..Zní to srandovně, ale většina čehůnů měla jen kecy, sliby a skutek utek..Za 20 min. byla situace vyřešena...Bůh ochraňuj USA.. :D
nepropadat panice...
yirka
Aktivista
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 zář 2007, 18:46
Bydliště: Karlovy Vary už jinde

Příspěvek od yirka »

stejným způsobem se hledá přerušený el. kabel v zemi, nebo zaměřují plastové plynové přípojky, to má zelenožlutej kablík položenej souběžně, takže přístroj se asi dá využít od správných lidí
tom hanks
Přispěvovatel
Příspěvky: 254
Registrován: 27 črc 2015, 21:08

Příspěvek od tom hanks »

Všichni čehůni který jsem kdy viděl by se mohli vy...t aby kopaly dvakrát jednu díru , vždycky položily KOMPLET a až potom zabetonovaly nebo zasypaly
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

twe Jericho a proč se neodstěhuješ?.. proč jsi neutekl už za komančů?.. (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A co bych tam teď dělal? Když to šlo, bylo mi 14 let , a nechat se poté od rudých psů zastřelit na hranicích nebo být pokousán vzteklými psy se mi nechtělo. Když mi bylo přes 20 .musel jsem do armády, byla normalizace , ta sebranka řádila jako pominutá , čím větší idiot ,tím větší soudruh..Bohužel to mělo být obráceně, chtělo to navagonovat tu rudou pakáž podle kolektivní viny, kterou mají tak rádi a splnit jim tak odvěký sen být občany SSSR. Tady by byl klid , oni by byli spokojeni, bylo by s nimi majetkové vyrovnání, které by se několkanásobně vrátilo. Neměli by jsme Babiše a magora na hradě , nebyli by jsme rozdělení napříč rodinami a pakáž by si také oddechla, byli by mezi svými a mohli by domrdávat přírodu, jak by se jim zachtělo..A tam by bylo zvěře, kterou by ještě mohli vystřílet a zlikvidovat, to by pro ně byla nirvána, gulagy za humny a pro bachaře práce ažaž..To by bylo terno... 8)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

ja som mal na chate preušenu jednu fazu nekde v zemi došel človek na monterkach zapadoslovenska distribučná s pristrojem ktorý vypadal jak zbraň ze star treku povedal kde je kabel, kolko je pod zemu a kde je tá fáza 1 z troch presne prerušená potom došla banda slovenských kopaču ti to odkopali potom došli elektrikari ty to opravili a morgoši to zas zakopali. Z USA nikdo jezdit nemusel ;)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Re: Hledání ztraceného přívodu vody..

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:Dnes jsem skoro po 2 letech konečně našel umělohmotnou trubku , kterou jsem tehdy při dělání podlah preventivně připravil , až bude třeba tu starou zarostlou vyměnit..Tehdy jsem provrtal zevnitř zeď, trubku prostrčil, udělal "plánek" a podlahu zabetonoval. Bohužel jsem poté, když to bylo třeba po rozkopání základů zvenku trubku nenašel..nastal permanentní stres, plánek se ztratil a voda tekla již čůrkem..Různé minohledačky byly krátké, /do trubky jsem strčil strčil železný drát /, až dnes nastal zázrak..Přijel známý z USA, přinesl soukromou hledačku,/cena 3400 dolarů/ napojil se na drát a přesně mi řekl, kudy trubka PVC vede, a zvenku přesně určil, kde se nachází a JAK JE HLUBOKO..Zní to srandovně, ale většina čehůnů měla jen kecy, sliby a skutek utek..Za 20 min. byla situace vyřešena...Bůh ochraňuj USA.. :D
Já to vidím obráceně, bůh mě ochraňuj před USA (noteeth)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

ROMEK píše:ja som mal na chate preušenu jednu fazu nekde v zemi došel človek na monterkach zapadoslovenska distribučná s pristrojem ktorý vypadal jak zbraň ze star treku povedal kde je kabel, kolko je pod zemu a kde je tá fáza 1 z troch presne prerušená potom došla banda slovenských kopaču ti to odkopali potom došli elektrikari ty to opravili a morgoši to zas zakopali. Z USA nikdo jezdit nemusel ;)
Ale jasně, že je to také tady, bohužel nebyl nikdo, kdo by mi to nabídl.A dotyčný tady žije, ale firmu má také v USA, kam si čas od času jezdí vydělat peníze a říká, tam je práce..jen chtít dělat. V Čechách neseženu makáče,říká, mám Ukrajince a nějaké důchodce, mlaďasové mají nereálné požadavky, a musíš čekat než dotelefonují.. Je to dříč a krásně to ukazuje, kam jsme se posunuli, buď blbárna v montovně se všemi benefity, nebo kancelář..Ale hlavně být pod deštníkem. Kdo ještě umí vzít za práci jsou právě ti na východě, kam ještě blahobyt nedošel a nezkurvil je..Samozřejmě čehůni USA nesnášejí, bylo jim to do palic vtloukáno celé mládí a mnohým i celé stáří. A jelikož většina na čtení a vzdělávání moc není, tak vycházejí pouze z toho, co jim v těch palicích zbylo .Nevzdělanost a vrozená tupost je charakteristická pro velkou část mé generace, společně s pohrdáním pojmu charakter a nějaké morálky, která je tmelem společnosti, která má za něco stát. Proto nám opět vládnou mrdky , podrazáci a sobci , kteří nemají jakékoli skrupule a je jim fuk jak špatně působí na společnost..Protože příklad je důležitý.. :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“