Spojka SsangYong Kyron 2.0 xdi 4x4

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Thopr
Aktivista
Příspěvky: 1647
Registrován: 08 srp 2007, 17:51
Bydliště: Bruntál

Spojka SsangYong Kyron 2.0 xdi 4x4

Příspěvek od Thopr »

Aloha. O vikendu me ceka spojka na vyse uvedenem voze. Kdo jste jiz delal, je tam nejaky spek? Dekuji pripadne za info. ;)
Octavia 3 SCOUT 2.0 TDi 4x4, 135KW, DSG, FULL palba a vyroba 9/2020... :tyc:
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

já to nedělal dohodil jsem to známému, majitel si všechno nakoupil a po mě chěl tu spojku za pár korun přehodit spíš vychcánek, pokud to není z kelly nedělám,

co vím tak je potřeba dvě kozy., převodovka je moc dlouhá, jinak se to dá místa tam je, pokud auto neznáš tak si ho před opravou projed i ve větších rychlostech at tě majitel neobviní že mu nejde přední náhon, vibruje mu podlaha, teče olej a podobně. pokud svítí nějaká kontrolka všechno si nafot, příklad na jednom suv tam byl nejlepší servis na světě po ujetí 10 km se tak skroutili rožhavené kotouče, že volan zatáčel doleva doprava, spolužákovi napucované suv vše jak nové, když jsem chytl na výfuk tak se rozpadl, ebo jsem mu měnil tlimiče a on mi prohrabával popelnice chtěl vidět obaly od těch tlumičů, nebo po rozvodech motor dlouho točil a majitel chtěl abych mu za 40.000 koupil nové vstřiky,, nebo muso těsnění pod hlavou majitel šel do kolen, týden s kurvou práce,


co vím tak se známý s majitelem pěkně dohádali že ta spojka úplně dobře nevypínala

takže opatrnost !!!!!!!!!
Uživatelský avatar
Thopr
Aktivista
Příspěvky: 1647
Registrován: 08 srp 2007, 17:51
Bydliště: Bruntál

Příspěvek od Thopr »

Tak hotovo. 4 a pul hodiny celkem. Opravdu krasna prace. Jen je to tezky macek jak blazen, sundava se to i s rozvodovkou ci co to je. Cca 100kg to mit mohlo. Nejlepsi bylo rozdelat krabici Sachs pritlacaku s lamelou, kde na nem bylo napsano Sachs, Valeo a NKI + made in Korea ... ;)
Octavia 3 SCOUT 2.0 TDi 4x4, 135KW, DSG, FULL palba a vyroba 9/2020... :tyc:
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

naběhla hned? když neleze na mrkev tak zacvičit s takovým monstrem je asi problém co? mě to baví už jen číst než to dělat
Odpovědět

Zpět na „SsangYong“