Opel Corsa D nestartuje.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
bemmet
Přispěvovatel
Příspěvky: 219
Registrován: 12 pro 2011, 17:23

Opel Corsa D nestartuje.

Příspěvek od bemmet »

Zdravim opel corsa D 1.2 63kw A12XER LPG,2014 najeto 20000km

-Po Go hlavy a delsím staní vuz nenastartoval,baterka ok,starter ok (po proklemovani starteru motor točí)

-sviti kontrolka auta z klicem,pri pokusu nastartovat jen cvaka rele v motorovem prostoru.
vsiml jsem jsi ze nejde ukazatel paliva a nevrci cerpadlo v nadrži.

Chyby:U2105 RJ motoru Blokovana. (zadna komunikace)
U2113komunikace se zadrzovacím systemem zadna komunikace.

Dekuji.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

přemýšlej pokud ci po otočení klíčku na start c vaká relé a všechno kolabuje tak je baterka KO ;)
bemmet
Přispěvovatel
Příspěvky: 219
Registrován: 12 pro 2011, 17:23

Příspěvek od bemmet »

slovacek.milos píše:přemýšlej pokud ci po otočení klíčku na start c vaká relé a všechno kolabuje tak je baterka KO ;)


Tak jsi to ještě jednou přečti propojil jsem starter přímo na tvrdo na autě ten se točil tak to asi nemůže bejt baterie ze jo...
(LOL)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

bemmet píše:
slovacek.milos píše:přemýšlej pokud ci po otočení klíčku na start c vaká relé a všechno kolabuje tak je baterka KO ;)


Tak jsi to ještě jednou přečti propojil jsem starter přímo na tvrdo na autě ten se točil tak to asi nemůže bejt baterie ze jo...
(LOL)
tak ho neproklemuj na přímo a tej 30 na padesát pokud starter zatočí máš bordel v proudu na relátkách
bemmet
Přispěvovatel
Příspěvky: 219
Registrován: 12 pro 2011, 17:23

Příspěvek od bemmet »

slovacek.milos píše:
bemmet píše:
slovacek.milos píše:přemýšlej pokud ci po otočení klíčku na start c vaká relé a všechno kolabuje tak je baterka KO ;)


Tak jsi to ještě jednou přečti propojil jsem starter přímo na tvrdo na autě ten se točil tak to asi nemůže bejt baterie ze jo...
(LOL)
tak ho neproklemuj na přímo a tej 30 na padesát pokud starter zatočí máš bordel v proudu na relátkách
Prošel jsem toho na autě dost a povimenoval,mám tu 4 corsy co dávám dohromady.... takže možnosti dílů mám neomezenou... myslím jsi že to bude asi BMS jednotka že zapoměla po delší době nepojizdnosti nefunguje ani ukazazel paliva.... dle jiných youtub navodu to byla casta závada corsy C,D.
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Pozri kostry prístrojovky.
jozef9
Přispěvovatel
Příspěvky: 845
Registrován: 24 bře 2016, 10:51
Odpovědi: 1

Příspěvek od jozef9 »

Ešte čo som našiel.
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="bemmet"][quote="slovacek.milos"] mi to jen zajímá, poměřím co se dá zapíšu a pak to zatáhnu mám dva borce co dělají jen elektriku spojízdní, pak mám borce na koncern, někdy je i vidět syndrom vyhoření, je to náročný obor s nekonečným vzděláváním ;) hlavně napiš jak si dopadl, mi ti oplíci na opravy chcodí
bemmet
Přispěvovatel
Příspěvky: 219
Registrován: 12 pro 2011, 17:23

Příspěvek od bemmet »

slovacek.milos píše:
bemmet píše:
slovacek.milos píše: mi to jen zajímá, poměřím co se dá zapíšu a pak to zatáhnu mám dva borce co dělají jen elektriku spojízdní, pak mám borce na koncern, někdy je i vidět syndrom vyhoření, je to náročný obor s nekonečným vzděláváním ;) hlavně napiš jak si dopadl, mi ti oplíci na opravy chcodí
Cože :-D (rofl)
bemmet
Přispěvovatel
Příspěvky: 219
Registrován: 12 pro 2011, 17:23

Příspěvek od bemmet »

Nekdo okolí Kralovehradeckeho kraje kdo by my udelal reset jednotek?
bemmet
Přispěvovatel
Příspěvky: 219
Registrován: 12 pro 2011, 17:23

Příspěvek od bemmet »

bemmet píše:Nekdo okolí Kralovehradeckeho kraje kdo by my udelal reset jednotek?
Zavada do dnes nevyresena stoji to tu v koprivach,nekdo mozny na reset jednotek ?? zaplatím cestak praci.
Odpovědět

Zpět na „Opel“