Tempomat Passat B7

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Vesnican
Přispěvovatel
Příspěvky: 180
Registrován: 24 lis 2014, 15:29
Kontaktovat uživatele:

Tempomat Passat B7

Příspěvek od Vesnican »

Mám dotaz na nefunkční tempomat (klasika, žádnej adaptivní).

Normálně ho páčkou spustím, ale nelze jej aktivovat. V paměti byla uvedená chyba p0704 snímač spojky F36. Tu jsem smazal, ale nefunkční tempomat přetrvává a chyba se znova nezapisuje.

Chtěl jsem funkci snímače ověřit v měřených hodnotách motoru ve skupině 66, ale jelikož se jedná o protokol UDS, tak se dostanu jen do rozšířených měř. hodnot a tam to nemůžu najít.

Je možné, že se chyba nezapisuje, ale přesto jednotka vyhodnotí snímač jako vadnej a nepovolí aktivovat tempomat?

Dokázal by někdo poradit, jak dál postupovat? Mam k dispozici VCDS klon nebo origo Actii, ale s tou moc neumím. S osciloskopem si taky netykám.
Dovoz aut ze zahraničí.
Vesnican
Přispěvovatel
Příspěvky: 180
Registrován: 24 lis 2014, 15:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesnican »

Ted jsem vypozoroval, že tempomat funguje jen cca do 50 km/h. Když jedu rychleji tak nefunguje. Snímač jsem vyměnil a beze změny. Dokázal by někdo poradit po čem jít?
Dovoz aut ze zahraničí.
Vesnican
Přispěvovatel
Příspěvky: 180
Registrován: 24 lis 2014, 15:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesnican »

Tak už jsemse posunul trochu dál. Podle všeho to vypadá na měněnou převodovku s jinými převodovými poměry. Je někdo v praze, kdo by podle kódu aktuální převodovky dokázal přehrát sw? Budou si vědět rady v dieselpoweru?
Dovoz aut ze zahraničí.
Uživatelský avatar
Rolan
Přispěvovatel
Příspěvky: 508
Registrován: 29 zář 2010, 23:18
Bydliště: Odolena Voda

Příspěvek od Rolan »

Budou
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“