Bmw E61 nechtene stazeni oken

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Venda TD
Přispěvovatel
Příspěvky: 97
Registrován: 09 lis 2013, 17:38

Bmw E61 nechtene stazeni oken

Příspěvek od Venda TD »

Zdravim,

Nema z vas nekdo zkusenost nebo poneti co by to mohlo byt? Uz nekolikrat se mi stalo ze prijdu k autu a vsechny okna vcetne panorama jsou otevreny.

Poprve se mi to stalo kdyz jsem byl cca 10 metru od auta. Sice prez zed ale prikladal jsem to tomu ze se mi v kapse zmacknul klicek.

Na diag. mi to pred casem hodilo chybu bezpecnostniho modulu. Nemuze to byt nejaka funkce spojena s SOS modem. Kdyz se treba po nehode komplet stahou okna.

Mazec to bude v zime az se stahne panorama a ta cepice mi propadne dovnitr... 😩

Diky za napady.
Ex. - Omega C 2.5 mTD sportwagon, full, FMIC, mechanika + 12mm, MBC, 1,8 bar.

Ex. - Leon 1P1 Supercopa ed. 2.0tdi BKD DSG, 178hp 390nm, Billstein B16, ASA TEC AS2

BMW e61 530 XD 3x M-Paket. styling 63
Venda TD
Přispěvovatel
Příspěvky: 97
Registrován: 09 lis 2013, 17:38

Příspěvek od Venda TD »

Muze to byt treba jednotkou dalky? Je znamy ze to odchazi, tak jestli treba sama neda dlouhy impulz a nestahne vse. Nebo nalomeny svazek v 5 dverich..
Ex. - Omega C 2.5 mTD sportwagon, full, FMIC, mechanika + 12mm, MBC, 1,8 bar.

Ex. - Leon 1P1 Supercopa ed. 2.0tdi BKD DSG, 178hp 390nm, Billstein B16, ASA TEC AS2

BMW e61 530 XD 3x M-Paket. styling 63
Venda TD
Přispěvovatel
Příspěvky: 97
Registrován: 09 lis 2013, 17:38

Příspěvek od Venda TD »

Mozna se bude nekomu hodit:

V pameti zavad se nakonec objevila chyba zamku dveri u ridice. Hlasilo to dlouhy impulz odemknuti a tim padem auto spustilo komfortni funkci a otevrelo vse.

Komforni funkce via zamek vypnuta pres INPU. Vyhodou je ze zamek a dalka ma separatni kodovani takze slo vypnout jen to nezadouci. Ted jen zkouset, cistit a cekat jestli se bude neco zapisovat do pameti zavad.
Ex. - Omega C 2.5 mTD sportwagon, full, FMIC, mechanika + 12mm, MBC, 1,8 bar.

Ex. - Leon 1P1 Supercopa ed. 2.0tdi BKD DSG, 178hp 390nm, Billstein B16, ASA TEC AS2

BMW e61 530 XD 3x M-Paket. styling 63
Odpovědět

Zpět na „BMW“