Jericho nevyhral si ?

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Jericho nevyhral si ?

Příspěvek od rudy5 »

BMW 330 ix
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Vyhral, ale neco jinyho, cenu ko...t roku
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

rudy 5- Já nesázím, a vyhrát tolik, tak si ten člověk zničí život. Nesměl by to nikomu říci, lidé by ho umlátili požadavky, přilepili by se na něho různí fekálkové a mnoho lidí by jej nenávidělo, kdyby jim nevyhověl. A kdyby se mi to opravdu stalo, tak bych sháněl nějakého spolehlivého člověka, nejraději z řad šlechticů a koupil bych nějaký zdevastovaný zámek, najal renovátory a experty , aby zámek dali pokud možno do původního stavu. Pokud by mi zbylo, tak bych otevřel účet např. pro SOS vesničky a podobné aktivity/musí být sbírky/, protože je neskutečná ostuda, že čehůni jezdí zadarmo a nejsou prachy na děti, historické památky..apod. A pokud by to nešlo, tak bych skupovával hektary a hektary , jsou lidé, kteří už to dělají /a mají můj neskutečný obdiv/ a na těch hektarech bych se snažil opět probudit původní přírodu, tůně , rybníky louky apod. Bohužel u nás se musí tyto oblasti oplotit, aby čeští barbaři vše neničili a nerozkrádali sazenice stromky apod..A samozřejmě by nesměl překročit práh těchto hektarů žádný zeměmrd , myslivec a podobná cháska přírodou opovrhující..Jinak mohu říci, že musí být hrozná představa mít možnost koupit si co chceš...To je na oběšení..kde je nějaká radost, mimo toho to účelně použít? Proto je ten Bureš také takový blb.....
P.S. Fekálku, a všechna auta bych si nechal, co mám , jen bych si dokoupil torzo Zundappu 750 WH,/jsou k mání/ a dával to pouze z původních dílů dohromady...Nemohl bych si koupit koncern, protože moje žena by se se mnou rozvedla. Má neskutečnou averzi i když si myslím, že koncernu trochu křivdí... (LOL)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5472
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

V USA robila pruzkum nejaka agentura/asociacia ludi ktorý vyhrali vetšiu sumu penazí a po 10rokoch boli na tom horšie jak pred tým než ju vyhrali. alkohol,drogy,rozvrátene manželstva, kasína , k*rvy chlast a chlebíčky. málo kdo to vedel ustat a zachovat si zdraví rozum :(
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Znám i dost podnikatelů, kteří vydělali dost peněz a někteří se pomátli přesně takhle. Nejde jen o bary, ale nové BMW , milenka rozsekala, pořídilo se nové, ale najednou světe div se, auta /nová/ už se neprodávala jako dřív..Začal více chlastat, jeho otec za něho platil alimenty, on mu dal nakonec přes držku a pak ožralej ve š 120 to narval do stromu..Ale ještě předtím nadával, že za socíku mu bylo líp..A byl to šikovnej kluk..Nemá cenu to komentovat. Stačí se podívat na většinu hvězd a hvězdiček, jak dopadli..., chlast, drogy a "rokenrol" ... :(
nepropadat panice...
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Kto nevie hospodáriť nepomôže mu nič
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Asi tak. A u nas sa este vravi " lahko prislo, lahko odislo ".
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

No vidíš a u nás se zase říká "Lehce nabyl, lehce pozbyl." ;)
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Nemělo by se to změnit na lehce půjčil lehce pozbyl?
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“