Začíná přituhovat , ať žije Brusel.

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Máš pravdu, oba jste poklady této republiky, proto je taková jaká je. Už od 7 -8 let jsem za 1. máje nechápal, co to tam je za voly s těmi mávátky a co tam na těch tribunách, dělají ti hnusní dědci..A on to byl inkarnovaný fekálek s adbaiem... :P
nepropadat panice...
NOVON
Aktivista
Příspěvky: 1784
Registrován: 09 zář 2009, 20:10
Odpovědi: 1
Bydliště: Kopr

Příspěvek od NOVON »

No při převratu mi bylo sice jen 11 let,ale nevzpomíná si,že by mi za minulého režimu něco chybělo nebo bych nějak strádal..
VW Touran 1.6 MPI BSE 75 kw,LPG
Octavia 2 Combi 1.6 MPI BSE 75kw
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Akurát mandarínky si mal len na Vianoce :D
BMW 330 ix
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

NOVON píše:No při převratu mi bylo sice jen 11 let,ale nevzpomíná si,že by mi za minulého režimu něco chybělo nebo bych nějak strádal..
Není divu, v podstatě jsi nic nepotřeboval, pokud rodina fungovala, , bohužel jak začínal člověk rozum brát a poslouchal co do něho ve škole cpali, o čem se nesmělo mluvit a jak jej usměrňovali, aby se zařadil, tak vznikal protest. Pokud rodina byla orientována stejně jako státní politika, tak to člověk bral patrně jako faktum..Bohužel nesměl vybočit, musel do pionýra, pak do SSM a pokud bylo doma vhodné klima s vhodným původem a členstvím v té správné straně, byla i protekce, takže se úspěšně i absolvovalo vzdělání, a poté určitá kariéra. Bohužel vždy bylo něco za něco, občan musel neustále dokazovat svou věrnost systému, o všech rozhodovala stranická skupina na pracovišti, poté na okrese a dále tam nahoře..Takže lidé drželi krok , bohužel někteří selhali, když přijeli spřátelené tanky ze SSSR. A tak i komunisté zažili na vlastní kůži, co čekalo odpůrce, popřípadě občany nevhodného původu a ty, kteří byli původem "vykořisťovatelé". Soudruzi se totiž mstili také hlavně na dětech, díky tomu srovnali a potrestali většinu kverulantů..A když jsi vybočil z řady, nebyl jsi pionýrem, poté jsi odmítal vstoupit do ČSM,/nebo poté SSM/ o stranické knížce nemluvě, byl jsi vyvrhel,podezřelý a zkažený člověk..Ale je to o povaze, pro mne představa, že i když jsem nic neprovedl a nejsem žádný desperát nemohu přejít hranice, tam kam potřebuji, že nemohu dělat to, co mne baví, že musím akceptovat ty největší idioty v oboru jako mistry, šéfy a že mám vše nadirigováno, co si mám myslet, kdy knihy, které jsem chtěl číst, jsou zakázány/například knihy o válce, paměti válečných hrdinů , kteří nejsou rudí/ , filmy, které byly v trezoru nikdo nesměl vidět a dodnes člověk nepochopil proč, atd. atd. A člověk pořád narážel na nějaký rudý hnůj, různá omezení pro ty a tyhle, a představa, že nějaký "cikán" vedle za hranicemi si může koupit auto, po kterém jsem snil a já ne, tak to teda ne, je to můj život a žádná rudá svině mi nemá co lézt do cesty a ubližovat lidem, ke kterým jsem měl ůctu a oprávněný respekt..Mne vůbec nevadila nižší úroveň blahobytu, jsem skromný člověk, ale zavřít mne v koncentráku a nutit mne akceptovat lži a svinstva, tak to tedy ne... Ať je to dnes jakékoliv, theoreticky se mohu sbalit a jít třeba do tramtárie..A tak to má být, svoboda nadevše...
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak běž ;)
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Ať je to dnes jakékoliv, theoreticky se mohu sbalit a jít třeba do tramtárie..A tak to má být, svoboda nadevše...
Tak to splň a sbal se, české kotlině se uleví od staré zavistivé struktury, jakou si ty.
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

Jo, podobných křiklounů jako Jeríšek je mraky: Komouši byli hajzly, nikam jsi nemohl, protože tě nepustili. Teď můžeš kam chceš ale tito chytráci stejně nikam nejedou, protože sice můžou, ale jim se nechce, dojdou tak sotva do putiky na návsi.. :D Takže zase sedí na prdeli a nadávají. Podle mě je to úplně stejné, podle nich je v tom rozdíl .. :D Na Jericha nemá smysl reagovat, na otázku o jedné větě je odpověď na 50 řádků blití, ale ani jedno slovo k věci...
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

BMW 330 ix
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

MirekX píše:Jo, podobných křiklounů jako Jeríšek je mraky: Komouši byli hajzly, nikam jsi nemohl, protože tě nepustili. Teď můžeš kam chceš ale tito chytráci stejně nikam nejedou, protože sice můžou, ale jim se nechce, dojdou tak sotva do putiky na návsi.. :D Takže zase sedí na prdeli a nadávají. Podle mě je to úplně stejné, podle nich je v tom rozdíl .. :D Na Jericha nemá smysl reagovat, na otázku o jedné větě je odpověď na 50 řádků blití, ale ani jedno slovo k věci...
Tak nějakou věc řekni ..Ještě jsem nečetl od tebe něco co by poukázalo na nějaký problém , který by byl k zamyšlení..Je to jako ujgirka-buď je to závist nebo je dotyčný komunista...Máte něco, co má nějaký obsah- náplň ? Často jsou to jen zkratkovité slinty..Mirku X zkus napsat 5O řádků, jestli to dokážeš, klidně si k tomu vezmi slovník...Můžeš opisovat, já to píšu z voleje.. :P
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5463
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Ja teho moc nemožem porovnávat v 89tem sem byl ešte decko ale na zakladnej škole sme mali jak povinný predmet pestovatelske práce a na škole zahradu dobrých 10aru ked ne víc. Decka tam normalne sadili pracovali zalevali a odtial to išlo do školskej kuchyne. potom došla ona demokracia s kapitalizmem a primátor skoro cely areal školy aj ze zahradu prodal kamaradovi za 1mega. Kamarat to obratem dal do prenajmu supermarketu za 20mega na 20roku. tak sa robí kapitalizmus......
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Nedávno někdo říkal, že v 89 nevyhrála pravda a láska, ale PRACHY
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A že zrovna ty, který máš neustále kecy o závisti , jaký jsi pašák, co jsi dokázal a posmíváš se, že každý není tak blbej, aby vyhodil přes půl mega za nové auto..Protože pro lidi jako jsi ty, jsou prachy to jediné , po čem touží..Co žene většinu lidí , aby hromadili prachy? Nejen na život a obsluhu svých pohledávek, ale aby ukázali, že na to mají, a aby si koupili všechno po čem touží..A nakupují často píčoviny , co kde vidí a když nemají vezmou si třeba i půjčku a jedou na Bahamy a tam sliní o tom, jak je to strašné, že je vše o penězích. Poslouchám to často a přitom vím, jak na tom jsou, jak jsou schopni vlastní rodiče dřít, aby z nich vycucali všechno a podvádět stát, jen aby měli větší podpory , klidně se neožení nebo se kvůli tomu rozvedou...Je mi často smutno z materiálu, který tvoří tento stát. A až dojdou prachy, bude zajímavá situace ve státě a budou padat hlavy, už se těším... :)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Snažím se podřídit systému který tu panuje a vydělat na horší časy. To ty jen kecáš a propadáš se do větší a větší žumpy
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To je na tobě vidět, jsi ten typ-podřídit se systému...Já když si nevím rady, zda zastávám správný názor, tak si koupím a přečtu si názory expertů a moudrých lidí..
Např. cituji : Moc a peníze přitahuje lidi, kteří v ní vidí svůj životní cíl.Pokud zůstaneme u modelu sociálního žebříku, mám jen 2 možnosti..Buď musím postupně zdolávat jeden schod za druhým, nebo jsem takový frajer, že zůstanu mimo a budu si všechno dělat podle svého..A právě tito samostatní lidé ,kterých je odjakživa všude menšina, představují sůl země..Vlastní cestou je ovšem ochotna kráčet tak asi pětina lidí, ostatní chtějí zůstat zaměstnanci , skrytými pod něčí střechou. To jsou ti, co dnes prohlašují, že za bolševika bylo líp.Na svobodu si totiž nezvykli. Hlásají , že jim chybí sociální jistoty, ale ve skutečnosti jim chybí vedení za ručičku, jasné rozkastování a diktát státu.Přidali se a nemuseli nic. Kdyby se teď dalo upadnout do otroctví, většina českého národa do něj nejspíš ochotně půjde....
Radkin Honzák psychiatr..

Našel jsi se tam?
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Už me nebavíš, jsi blazen tečka
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“