Jakou používáte autokameru???

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Romaneek
Přispěvovatel
Příspěvky: 277
Registrován: 15 úno 2006, 21:05
Bydliště: Bor u Tachova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romaneek »

Používám VIOFO A129 Duo, kupoval jsem za 2400 na Alienu,

funguje jak má, líbí se mi že se mohu přes WiFi podívat na záznam, případně stáhnout do smartfouna a v něm oříznout apod.

Chtěl jsem i zadní, aby bylo vidět co občas vyvádí ty ucha za mnou :-)
Golf IV variant ASZ, IC ARL, turbo 1752vrk, SW Mirulu, předek bi-led projektory koito, staví to Brembo MAX..
T4 multivan, 111kw zatím série :)
2x Golf MK2 1,6TD JR 51kw v renovaci, jeden už po..
EX: Fabia combi 1.9Tdi, ASZ+GTB1756VK+FMIC atd.
knirzor
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 06 led 2017, 18:07

Příspěvek od knirzor »

Todle - xxxxxxxxxxx
Má podporu wifi , lze sledovat i na dálku, co se v okolí toho auta děje.
------------------------------------------------------------------------------
Moderátor: chudáku, přestaň tu spamovat odkazama na jedny a ty samý stránky.
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Pepíček píše:Jak jsem prohnal záznam přes youtube, tak kvalita klesla asi na polovinu :roll:
To neřeš, na youtube to přece určený není.
Člověk se pořád učí.
Pepíček
Přispěvovatel
Příspěvky: 848
Registrován: 01 dub 2016, 20:51
Bydliště: Posázaví

Příspěvek od Pepíček »

Jasně, neřešim.Ale byl to test, tak aby si někdo nepomyslel že ten záznam je horší.
VW Golf IV 85 kW AJM
Mercedes GLK 320 CDi
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Možná by bylo lepší, ti co mají kamery, kdyby nás informovali, jak je to v případě havárie, zda může policajt vzít z auta kartu kamery, přehřát si to a určit tím viníka..Protože se může klidně stát,že tím usvědčí řidiče-kameramana..A mimochodem, kde to skončí? Budeme nahrávat jeden druhého, už teď jsou všude kamery a sleduje to nějaký jouda z městské policie , což nejsou žádní raketový inženýři.. Budeme profízlovaní a budeme se poté krásně ovládat.. :(
nepropadat panice...
Jarda-k
Přispěvovatel
Příspěvky: 755
Registrován: 21 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kaznějov

Příspěvek od Jarda-k »

Tak pokud budu jezdit podle pravidel, tak mě záznam kamery může v případě nehody vysekat z průseru. Sám ji nemám, ale už pár let o ní uvažuju.
Všimnul jsem si ale jedný věci. Pokud se v provozu vyskytne nějaký auto který jede nápadně pomalu, nebo nějak jinak narušuje plynulost provozu, tak kameru má téměř vždy....
Je: Rapid 1,6 TDI 85 kW 2015, Fabia II combi 1,4 TDI 70 kW 2008
Byl: Focus combi 1,8 TDCi 74 kW 2002
venca.6
Přispěvovatel
Příspěvky: 402
Registrován: 23 říj 2014, 18:14
Bydliště: Doma

Příspěvek od venca.6 »

Od nahravky ocekavam pouzitelnost jako dukaz, take ji nechavam zapnutou na parkovistich, vetsinou parkuju na krajnich mistech a cumakem vpred, tak kdyby mi to nekdo orval - treba by bylo neco videt. Asi v rakousku jsem slysel ze je to zakazany,mit kameru v aute ale nevim, ja jel pres rakousko s kamerou a byli kontroly na hranicich kvuli uprchlikum a na kameru nikdo nic nerekl, spis zatmaveny skla vadili, ze nevidi co vezu v kufru a vzadu na sedackach.
Jinak souhlas s jerichem, samej spizl vsude. Vcera kopu na zahrade pripojku na vodu a neco bzuci rikam.co to je? Pak koukam nad hlavou lita dron, zrejme nekomu jezisek prinesl tak ted bude spizlovat sousedy,fakt zabavicka. Zlatej soused 80let co travi pul dne na balkone s dalekohledem.
Škoda Superb Combi 2010, 2.0 TDI CFGB, 4x4, POWERED BY MOTORPOWER
EX Škoda Octavia Combi 2007, 2.0 TDI BKD, GT1749VB, POWERED BY DRAGPOWER
EX Škoda Fabia Combi 2005, 1.9 TDI ATD, GT1749VA, POWERED BY DRAGPOWER
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Jak je to u sudu? Akceptujú tieto nahrávky? Treba ten dron narušuje mi moje súkromí seberu brokovnicu zestrelim ho majiteľ mňa uda na koho strane je zakon
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
venca.6
Přispěvovatel
Příspěvky: 402
Registrován: 23 říj 2014, 18:14
Bydliště: Doma

Příspěvek od venca.6 »

I kdybych se do drona trefil, tak to odseru ja, ze jsem mu poskodil vec, jelikoz by me mel nekde natocenyho, spizlak jeden.
Takovy nocni odpaleni kobry 8 v popelnici nebo na zahrade dotycnyho, ale chce to rychly nohy :D jednou jsem to dal do dutyho kmene metr v prumeru a v okruhu 30m jen trisky, masakr. Nedokazu si predstavit, kdyby si to objednaly deti, me to prislo v obycejny obalce postou, by asi rozvozce cumel kdyby mu to nacechralo vzadu baliky.

https://youtu.be/-zflEfXp8PY

Jinak zaznam z kamery - podle me to je pouzitelny i u soudu, ale nevim jak je to s tim kdyz je v zaznamu spatny cas nebo tam neni vubec. Asi by mel rict nekdo se zkusenosti. Ale policajti to jako dukaz berou,kamarad mel stouchandu na krizovatce kdy on mel prednost ale vjel.mu tam z vedlejsi, zaznam si na miste pretahli.
Škoda Superb Combi 2010, 2.0 TDI CFGB, 4x4, POWERED BY MOTORPOWER
EX Škoda Octavia Combi 2007, 2.0 TDI BKD, GT1749VB, POWERED BY DRAGPOWER
EX Škoda Fabia Combi 2005, 1.9 TDI ATD, GT1749VA, POWERED BY DRAGPOWER
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Nebudu tu pitvat jak se používají záznamy z palubních kamer, to si lehko dohledáte a že můžete z něčeho usvědčit sami sebe, to je snad taky jasný, vše co řeknete může být použito proti vám. Souhlasím s tím jerichovým profízlovám a ovládáním našich kedluben. To už bohužel u spousty lidí funguje. A ta palubní kamera je důsledek toho celýho systému. Na parkovišti sem měl xkrát naprclý auto, každej vždy ujel jako by nic. Zažil sem ve svým okolí x případů kdy mě, moje příbuzné a známé někdo v provozu naprcl, a téměř vždy stylem že on nic, to ty si vůl. Po zjištění že je vůz obdařen palubní kamerou otočí a jsou z nich mnohdy najednou kavalíři jak sviňa. Na mě to zkoušel jeden postarší pán, co si v klidu na dlouhé rovině vjel do "středního pruhu" když už byl předjížděn, a to už sem byl na jeho úrovni (LOL) Včas sem reagoval a odneslo to jen jeho zpětné zrcátko. Moje se jen sklopilo a dodnes funguje jak má :D Pán mi tehdá uvedl několik důvodů kvůli kterým mám odjet, nebo si mě zapíše (LOL) To mě pobavilo tak sem se zdržel. Když sem odjížděl byl jak beránek :D Tehdy byly synkovi 4roky a seděl vzadu v sedačce, doma to pak naprášil, povídá manželce, mami, dneska sme potkali idiota :D
Člověk se pořád učí.
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Chlapi pořídil jsem si mio https://m.alza.cz/mio-mivue-733-wifi-d5 ... gLePvD_BwE a nějak tápu s napájením. U kamery byl kabel do zapalovače. U OII je zapalovač napájený trvale,tak zatím když zastavím tak vytáhnu a když nastartuju tak strčím do zapalovače. Ale kamera má funkci nahrávání při parkování. Údajně je k tomu potřeba smartbox https://www.mall.cz/fotodoplnky/mio-sma ... gKLyvD_BwE. To by nebyl problém,jen mi není jasné jestli to něco pořeší. Ona má v sobě g-senzor, měl jsem za to, že po určité době od zastavení usne,nebo se i vypne a v případě že dojde k nějaké události tak se sama zapne a nahrává. Nicméně ani v návodu jsem se nedočetl jestli jo nebo ne. Nebo žen smartbox to nějak šéfuje že se uspí,či vypne... Máte někdo zkušenost?
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Přispěvovatel
Příspěvky: 152
Registrován: 20 úno 2020, 23:15
Bydliště: Všudezdejší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Používám čínskou mini0806, ale MIO mi zaslali na test C540. Osobně mě za ty prachy docela dost překvapila kvalita záznamu, hlavně v noci. Kamerám od Truecam bych se obloukem vyhnul, za ty prachy sou mnohem kvalitnější kamery. Doporučuju se zaměřit u testů na noční záběry, přes den maj všechny kamery čitelný záznamy, ale tma, nejlíp v lese (/na dálnici) je dost rozhodující...

Test autokamer za rozumnou cenu.
Jak si stojí autokamera Mio MiVue C540 ve srovnání s TrueCam A4 a Mini 0806?
https://www.youtube.com/watch?v=jkcXx95fOFg
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
https://www.youtube.com/BrnenskaOdchytova/
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“