Nátěr podlahy

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Já, si to myslím taky a hlavně by tehdy i ta dlažba vyšla na půlku i kdybys tam dal nejakej top kvalitu nerozbitnou...
Uživatelský avatar
mirek999
Přispěvovatel
Příspěvky: 692
Registrován: 22 srp 2011, 13:05
Bydliště: Kousek od Mělníka

Příspěvek od mirek999 »

Jak už jsem psal. Každý nátěr půjde do pryč. Nové to bude hezké, ale pak pár klepancu a ahoj.
Určitě bych volil dlažbu, nebo ty plastové desky, jak jsem dával odkaz. S tím, že v zimě nepůjde tolik chlad od nohou, jako u betonu.

Ať technik přijede a udělá 1m2 na zkoušku, potom tomu dáte zabrat a uvidíte.
Takhle to s veškerým broušením, čištěním penetrovanim vyjde stejnak na batoh. Takže bych si rozmyslel, jestli to budu chtít dělat za 5 let znovu.
Toledo 1L, 1Z. Octavia 1Z, BSE. Caravelle T4, ABL.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Uvidíme no ještě to s kolegou proberu (noteeth)
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Tam na tie PVC dlažby nepotrebuješ ani technika. Volá sa to fortelock a stačí ti gumené kladivo. Veľká výhoda je, že si to položíš sám za chvíľu a nemusíš odstaviť dielňu na týždeň. Žiadne lepidlo, len cvak do seba a hotovo. Tiež som do toho chcel ísť, ale rozhodol som sa pre dlažbu. Ľutujem to. Jedna vec, že sa miestami oddelila, druhá popraskali po páde kladiva a pod. Ak by som šiel opäť do podlahy, tak dávam tie pvc kocky. Cenovo cca 30/40e m2, čo som prezisťoval. Inak to má v ponuke aj IC, sú firmy, čo to predávajú a pod, napr. univer.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Já nevim no, co když ti tam něco vyteče což se stává celkem často, nateče to pod to a bude to čvachtat...
JozefC
Aktivista
Příspěvky: 1081
Registrován: 05 kvě 2016, 06:14

Příspěvek od JozefC »

Nie. Má to minimálnu priepustnosť. Opýtaj si vzorku a skús ;) https://www.fortelock.sk/
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Aha, já právě myslel že když se to zacvakává do sebe tak že to propustí
Tak pokud by to bylo tak a dalo se to zametat a umývat,dalo by se o tom uvažovat...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

JozefC píše:Nie. Má to minimálnu priepustnosť. Opýtaj si vzorku a skús ;) https://www.fortelock.sk/

Vyzerá to zajímavo ešte keby to v zime topilo a v lete chladilo tak bych to toho išiel (rofl)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Re: Nátěr podlahy

Příspěvek od ondra.p »

Chlapi mate nekdo realnou zkusenost s tim fortelockem nebo podobnym systemem ?
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Nátěr podlahy

Příspěvek od roman1648 »

Kámoš to má a je z toho celkem nešťastnej, protože si dal tu vroubkovanou a nahovno se to čistí, jako do garáže kam budeš chodit v pantofličkách a leštit motorku asi dobrý ale do dílny kam jezdíš autama moc ne
Ta hladká je třeba lepší, nevím,ale ta cena ...
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Re: Nátěr podlahy

Příspěvek od ondra.p »

No cenově to vyjde o něco levněji než nový beton a dlažba. Ale hlavně mě na tom lákalo to že to bude rychle a skoro bez práce. takhle budu muset vymlátit starý beton pak zabetonovat izolaci beton a dlažba. po večerech minimálně na měsíc.
Mám to do malé dílny kde po večerech dělám auta. Takže občas olej nemrzka flexa svářečka atd. No nic asi to udělám pořádně.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Re: Nátěr podlahy

Příspěvek od roman1648 »

Taky jsem po tom koukal když jsem si dělal dílnu na motorky ( 4x9,5m ), že bych udělal jen takovej sranda beton a na to položil tohle, pak jsem to ale udělal klasicky beton a zátěžovou dlažbu...
Výhody to má asi v tom že poškozený čtverec se dá kdykoliv vyměnit, kdežto dlažba jen tak ne
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 708
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Re: Nátěr podlahy

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Ale zase se to dobře opravuje, když už...Flexa a vyliješ....po zašpinení se nic nepozná...Já mám litou, ale vysloveně netluču kladivem po podlaze, jen něco občas spadne...
To je situace!
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“