Bomba z Turína - buchar pro mladé k nasrání starých..

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Bomba z Turína - buchar pro mladé k nasrání starých..

Příspěvek od jericho-3 »

https://www.testyojetin.cz/retro/fiat-1 ... -internetu


Nostalgie po tom pravém adrenalinu , kdy řidič byl v autě pánem a ne moderním pitomcem.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
matus
Přispěvovatel
Příspěvky: 555
Registrován: 22 čer 2007, 13:15

Příspěvek od matus »

musim sa pochvalit jsem "frajírek" mam ho doma v cervenej farbe
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tohle byl náš klukovský sen, který se uskutečnil, až když ta auta měla hoodně za sebou a oprava byla pro původního majitele nerentabilní..Bohužel v té době mít autogen byl trestný čin, takže oprava měla i "kriminální" podtext..Blahopřeji.... :D
nepropadat panice...
Marek77
Aktivista
Příspěvky: 10039
Registrován: 05 úno 2007, 21:58
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marek77 »

Jo, to byl fešák.
Mégane Grandtour II 1,5dCi 78kW (*2008)
Scénic III 1,4TCe 96kW (*2012)
Master IV 2,3dCi 132kW (*2020)
Pepíček
Přispěvovatel
Příspěvky: 848
Registrován: 01 dub 2016, 20:51
Bydliště: Posázaví

Příspěvek od Pepíček »

Tyjo, krasavec.Vždycky jsem chtěl čtyřokou "stotřicetjedničku" ale tohle je hezčí.
VW Golf IV 85 kW AJM
Mercedes GLK 320 CDi
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Dnes to zní směšně, ale když jsem přišel ráno do práce jako učedník,nemohl jsem uvěřit svým očím, na jámě stál ...Fiat 85O Coupé a mistr povídá, mladej sundej z toho vanu...A pak už jsem k tomu nesměl, bylo to jako když dnes někdo dělá Ferrari..A dokonce díly si objednal sám majitel přímo z Itálie..To bylo tehdy jako z kosmu.Tehdy jsem hrozně záviděl mladým na západě,jak na ně myslí, že si mohou koupit takovou raketu, zatímco my mohli mít tak shnilou hnusnou octavii s podraženými koly vzadu, která předbíhala zadkem v zatáčce a jela jako s hnojem.... :)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

S tímto fiatem jsem v mládí hodně jezdil i ho hodně opravoval, měl ho kamarád, ale už tehdá ho koupil v dost žalostném stavu. Tohle a fiat ritmo abarth 125 jsou dva italové, které bych i já v garáži uvítal. :)
Pepíček
Přispěvovatel
Příspěvky: 848
Registrován: 01 dub 2016, 20:51
Bydliště: Posázaví

Příspěvek od Pepíček »

jericho:Hmm.To samý jsem si řek, když jsem koupil Chevy Caprice 1985(to byly v USA spotřební auta).Tak mi tady jezdíme plechovkama Škoda 120 a tam takový neskutečný pohodlný silný káry na denní ježdění.Bylo to ze strany USA plejtvání, to jako bez pochyby.
VW Golf IV 85 kW AJM
Mercedes GLK 320 CDi
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tehdy se tohle moc neřešilo,všeho bylo dost..Ale dnes už se ví, jak je to v háji a jede se dál. Plýtvá se neskutečně, autem se jezdí i na záchod a pořád se omýlá, jak je třeba šetřit. Lidé dají skoro mega, aby mohli jezdit za štamprdle nafty, ale co potom s tunami PVC , kerými jsou novodobé kraksny nacpané..Ale symbol úspěchu je nový model auta.. :(
nepropadat panice...
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

V Amerike to bolo aj bude že tam ľudia jazdia aj 100m autom a len sa prezieraju,kysnu a tlačia do seba tie fast foodove jedla a nikto nepozerá či mu auto žere 5 alebo 15l .
Len cesty sa tam stávajú patrične široké aj parkovacie miesta ,cesty po dedine sú široké ako naše diaľnice v Tom ju kua rozdiel a tu dobré že nerobia cesty pre autá ako sú cyklo chodniky.
Je stará cesta široká 5m robia na nej nový asfalt a dajú ho už len 4 m široký je to normálne ?
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5471
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

ja som servisoval kamaradovy 2ks cadilac eldorado cca okolo roku vyroby 1975 a uz to malo viacbodove vstrekovanie MPI . riadiacu jednotku ,klimatizaciu el.sedanky atd a tu sme jezdili v š100 ...clovek az nechape
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Zase jsme měli všichni zdravotní pojištění, v USA ho němělo 50milionů lidí, všude je něco :D
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Fekálku to sice ano, ale stejně umřeš chudej a nemocnej, oni si ten život aspoň umnějí užít.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Pepíček
Přispěvovatel
Příspěvky: 848
Registrován: 01 dub 2016, 20:51
Bydliště: Posázaví

Příspěvek od Pepíček »

Na tom něco bude.Honíme se jak kokoti a hovno z toho.Omlouvám se za sprosté slova ale jinak to napsat neumim (rofl)
VW Golf IV 85 kW AJM
Mercedes GLK 320 CDi
Uživatelský avatar
favo
blázen
Příspěvky: 2753
Registrován: 12 úno 2008, 16:29

Příspěvek od favo »

Sice amíci neměli a mnozí stále nemají zdravotní pojištění, ale co je vám to platný když Vám u nás zdravotní pojišťovna oznámí, že vám léčbu neuhradí.
V Americe Vás aspoň stát neokrádá tak nehorázným způsobem na daních, sociálním a zdravotním.
Stačí se jen podívat kolik státu odvede zaměstnanec s minimální mzdou společně se zaměstnavatelem ročně a kolik státu odvede OSVČ s příjmem 540 000,- Kč hrubého s paušálem 80%.
Golf IV 1.9 TDi ASZ
_________________
favorit 136 L
felicia 1.3 (1.4) MPi
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“