peugeot 1.6HDI skočený rozvod !!!

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
karter
Aktivista
Příspěvky: 1466
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

peugeot 1.6HDI skočený rozvod !!!

Příspěvek od karter »

Chlapy tohle asi bude určitě potkaný ne?Asi nemá vyznám zkoušet nastavit a na zkoužku dát nový řemen a zatočit stím.Je to peugeot partner 1.6HDI 66kw r.v.2013 koukal jsem pod víko ventilu vahadla polámaný nejsou Obrázek
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Naopak, určitě to vyzkoušej, jednou dojel na odtahu Partner kde ten rozvod uplně spadl,ještě to zkoušeli tahat na laně a já nevím co, nahodili jsme rozvody,brnk a auto jelo, dodnes nechápu že se tomu nic nestalo...
karter
Aktivista
Příspěvky: 1466
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od karter »

roman1648 píše:Naopak, určitě to vyzkoušej, jednou dojel na odtahu Partner kde ten rozvod uplně spadl,ještě to zkoušeli tahat na laně a já nevím co, nahodili jsme rozvody,brnk a auto jelo, dodnes nechápu že se tomu nic nestalo...
jj vyzkoušet to bylo v plánu dnes sem nahodil nový řemen a bohužel je to koplý mlati v tom šileně ikdyž při protáčení ručně se to tvařilo že jde dobře a kompres byla na každém válci ale bohužel :(
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

aha to je už 8v jednovačka ne ?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

karter píše:
roman1648 píše:Naopak, určitě to vyzkoušej, jednou dojel na odtahu Partner kde ten rozvod uplně spadl,ještě to zkoušeli tahat na laně a já nevím co, nahodili jsme rozvody,brnk a auto jelo, dodnes nechápu že se tomu nic nestalo...
jj vyzkoušet to bylo v plánu dnes sem nahodil nový řemen a bohužel je to koplý mlati v tom šileně ikdyž při protáčení ručně se to tvařilo že jde dobře a kompres byla na každém válci ale bohužel :(
Ono to totiž klame, když dostane ventil pecku, tak to nahoře zboří, zavře se a když protáčíš motorem, tak jsou ventily zavřeny a válec má kompresi a mechán má dojem , že je vše o.k. Taky jsem se napálil, a pozná se to, že když přetáčíš motor, tak tam mezi válci není prodleva...tlak je tam furt..Je to jako kdyby jsi protáčel hlavu jen s ventily bez vahadel.. Musíš to rozebrat a dát nová vahadla, ať vypadají jakkoliv,samořejmě i hydra..Pokud je to 16 ventil, tak asi i vačky..Ulomené zuby jsou vždy to nejhorší,. Upřímnou soustrast..,
nepropadat panice...
karter
Aktivista
Příspěvky: 1466
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od karter »

jericho-3 píše:
karter píše:
roman1648 píše:Naopak, určitě to vyzkoušej, jednou dojel na odtahu Partner kde ten rozvod uplně spadl,ještě to zkoušeli tahat na laně a já nevím co, nahodili jsme rozvody,brnk a auto jelo, dodnes nechápu že se tomu nic nestalo...
jj vyzkoušet to bylo v plánu dnes sem nahodil nový řemen a bohužel je to koplý mlati v tom šileně ikdyž při protáčení ručně se to tvařilo že jde dobře a kompres byla na každém válci ale bohužel :(
Ono to totiž klame, když dostane ventil pecku, tak to nahoře zboří, zavře se a když protáčíš motorem, tak jsou ventily zavřeny a válec má kompresi a mechán má dojem , že je vše o.k. Taky jsem se napálil, a pozná se to, že když přetáčíš motor, tak tam mezi válci není prodleva...tlak je tam furt..Je to jako kdyby jsi protáčel hlavu jen s ventily bez vahadel.. Musíš to rozebrat a dát nová vahadla, ať vypadají jakkoliv,samořejmě i hydra..Pokud je to 16 ventil, tak asi i vačky..Ulomené zuby jsou vždy to nejhorší,. Upřímnou soustrast..,
je to 8V jednovačka těd jde o to jestli to vačka přežila nebo i vačku novou ??
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Ne tady v pohodě přežije,dvouvacka s lisovanými koly se pohne..
karter
Aktivista
Příspěvky: 1466
Registrován: 07 lis 2009, 14:46
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od karter »

roman1648 píše:Ne tady v pohodě přežije,dvouvacka s lisovanými koly se pohne..
tak nechám udělat hlavu dám nové hydra a pokud nebudou nějak rozsekaný písty tak to bude v pohodě
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

To nebudou buď v klidu..
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“