Bravo 2009 2.0 jtd 121 kw (dpf) najednou kouří jak AVIA

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Bravomv
Přispěvovatel
Příspěvky: 138
Registrován: 17 říj 2017, 19:31

Příspěvek od Bravomv »

Cena bude přibližně taková, jako když jsem DPF kupoval já, tedy okolo 42 tis. s daní a šlo to sehnat bez daně okolo 38 tis. Proto jsem nakonec využil značkový servis, který mi dal slevu a celé i s prací to bylo 38 tis.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jo, to tak asi bude no...já naposled bral v autorizáku DPF na Avensis 2.0D4-D a s nějakou počáteční slevou to vyšlo snad na 16500 což hodně příjemně překvapili když repliky co nefungují stojí kolem 10tis i víc...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

No to je solidní, ale ital ten ceny dílů umí, to jsem poznal již dávno, vstřik na benzínové grande punto 1.2i 7500??? To není cena pro mě, to je tak pro Jericha.
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5464
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

cena DPF ka je prijemnych 2515eur s DPH t.j 64000kč mozno budu mjet akciu a dostanes k nemu talianske susenky Biscotti aby sa ti lepsi montoval (rofl)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19313
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

já se právě koukal venku a tam to měli za 1715,- EUR, tak si říkám to bude nějaká blbost ne...a ono to stojí ještě víc...no,paráda
Kámoš měl kdysi Fiat Barchetta, nic na to tehdy nešlo sehnat, i v origu s problémama,po první kolizi to prodal protože za holej nárazník mu tehdy řekli snad 56tis. :roll:
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

ROMEK píše:cena DPF ka je prijemnych 2515eur s DPH t.j 64000kč mozno budu mjet akciu a dostanes k nemu talianske susenky Biscotti aby sa ti lepsi montoval (rofl)
Ty jsi to někde našel Romku jo?? To je pěkná palice, to asi neprosadím (noteeth)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Fekálku copak tě tak prudí? Zeptej se kolegů soudruhů kolik utopili ve svých koncernových skvostech..Fiat totiž nemá žádný prachy z oprav motorů atd. a nedělají se ojeby a repliky ,takže ricambi originali v kvalitě 1 A stojí , kolik stojí. Ital na to má, ale čehůn zvyklý na slevy a ojeby kvičí ...Až ti lehne ten tvůj skvost a budeš vysekávat karbon z pístů, tak třeba koupíš písty ve slevě v Kauflandu... :)
P.S. není to dlouho, volal mi jeden známý, který má jen Italy, že má teď Tipo combi , ojeté tak se ptám tak co? A on jo dobrý, jen se tě zeptám, nevíš kde se ty filtry ve výfuku perou a čistí? Já mu říkám, tohle mne nikdy nezajímalo a zajímat nebude, takže nevím..Hm, tak teda nevím..budu muset jít do nového.Jo, ojeby skončily a je to bez slev..Proč myslíš , že jsem veteránista?
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

O můj skvost se neboj, až odejde, koupím si nový auto. Ale až jednou ten tvůj italskej fekál zdechne, tak budeš chodit pěšky, jelikož jsi neschopné jelito, jo a borec opravdu nemá chuť na filtr za nesmyslnou cenu, ten sráč italskej půjde do světa a hádej co si koupí, jestli pak to uhodneš hmmm?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já mám taky problémy s výfukem, dával jsem mu čočku, aby si nový vstřikovač , svíčky a kabely uvědomily že musí spolu spolupracovat k mé naprosté spokojenosti, ale najednou dost velký rachot až jsem se lekl, ale došlo mi, že jsem asi ztratil výfuk, což je nesmysl a pak mi to došlo...Utrhla se mi v tlumiči přepážka a rachotila. To víš Fiat ......polský výfuk za pár šprdlíků nevydržel nápor českého tempa..Dostat do parády ten tvůj výkřik techniky , tak z něho vyrvu duši a budeš si muset dát hned objednávku na nové auto- potěšení.. Jinak mne moc těší, jak zaměstnanci pod peřinou properují..Je vidět, že dotace mají své opodstatnění..... (LOL)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Závistivé jelito, přestaň bulet a začni makat, jinak brzy zemřeš hlady. Jinak buď od té lásky a nereaguj na moje příspěvky, jsi už celkem trapný. Poradit stejně neumíš, jelikož jsi nikdy nic modernějšího než je to tvoje galardo neviděl, tak se raději dál věnuj pivu a neopruzuj hmm (hm)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

:P ta závist, ta je nekonečná...
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Fiat“