váha vzduchu voyager 2.5 td

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

váha vzduchu voyager 2.5 td

Příspěvek od slovacek.milos »

začalo jít mnoho sazí z výfuku, na váze to dává 0 V po startu 1.666 přidávám tak to leze a na plný kotel 3.55 V

když odpojím váhu aby sála jen spoloviny tak saze nejdou výkon dobrý

víte někdo kolik z té váhy má jít pro řj???
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

miloš hadice od turba a intercooler je v poradku. neuteka niekde tlak? tonda nech par krát pošlape na plný kotel a počuvaj či to nekde nesyčí
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

ROMEK píše:miloš hadice od turba a intercooler je v poradku. neuteka niekde tlak? tonda nech par krát pošlape na plný kotel a počuvaj či to nekde nesyčí
ne romane to jsme zkoušeli, vidím to ve váze když ji jen přiložím k sání napůl tak to jede ok, jinak to palivo tam někdo háže lopatama, zaměstnal bych stádo kominíků, start normál pak přidáš černé kolo sazí a čára :roll: kdybych jezdil kolem skalice na jaro děláte všichni nové fasády (LOL) nebo se přejmenujete na čierný holíč ;)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

je tam tá váha jak má byt? neni tam z nečeho iného
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

ROMEK píše:je tam tá váha jak má byt? neni tam z nečeho iného
to romane budu muset prověřit,

tonda našel nějaký odpor nevím k čemu tak jsem zařadil, dostal jsem se pod jeden volt, před tím jsem našel jeden potík co přidával naftu u rotačky mezi piny 4 7 ten srazil signál na max 1.5 V a ještě tomu něco chybělo,

ok v pondělí se vrhnu na tu váhu jestli je origo, co píšu za hodnoty ber jako chaotické řešili jsme to jak byl trošku čas nikoliv přesně a cíleně

každopádně už není černé kolo pod výfukem na asfaltu a čára ;)

s autem nemám čas jezdit a bádat , ale nechcu zasmradit tvé studenské leta pieštany kolem váhu, třeba tam přijmeš mé pozvání do kempu je to tam furt super ;)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

jo milos to take skontroluj ci tam neni ve vedeni nejaka blbost co oblbuje jednotku .

V PN sem byl v septembri po 8rokoch a hodne sa tam pomenilo jedine co zostalo puvodne z mojich studentskych casu je kolonada ta byla stara uz vtedy a je stara aj teraz
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

3,55V na váhu je málo...zdrava váha pri plnom zatážení dáva 4,5-4,8V a treba ju merat pri akceleráci a plyn na podlahe.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

proxima píše:3,55V na váhu je málo...zdrava váha pri plnom zatážení dáva 4,5-4,8V a treba ju merat pri akceleráci a plyn na podlahe.
jasné já řešil příšerný výhul pokud jsem přidal tak se padesát metrů nikdo za mnou nedržel, fakt děs mám zadní kameru a :roll: tak jsem přemýšlel jak se toho zbavit, jestli překlepat čerpadlo nakonec jsem zkusil váhu mám potenciometr na váze bylo 3.5 v ale na místě když jsi dupl plný kotel ten poták to srazil na 1,5 a kouř tam ještě byl, komlic našel nějaký odpor ten přesně nevím tak jsem ho tam naletoval a na váze bylo max cca O.8 V auto jezdí pořád stejně a kouř i saze zmizely, spotřeba taky asi OK mám tam skoro dvěsta a ručička furt na max, před tím ta paprčka padala a padala :roll: ;) a naftu jsem musel pořád dolévat ;)
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“