Mondeo 2.2tdci kouří při regeneraci

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jimmy3
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 20 úno 2013, 22:17

Mondeo 2.2tdci kouří při regeneraci

Příspěvek od jimmy3 »

Ahoj řešil jste někdo časté regenerace spolu s bílým kouřem při regeneraci? Vaporizer byl měněný v létě za náhradu protože byl ucpaný, když jsem auto kupoval bylo vidět ze dpf je taky nový značka Walker takže by to šmejd byt nemusel, auto je bez závad, vstriky zkontrolovany na stolici a jeden pouštěl do přepadu takže výměna za originálně repasovany v bosch a egr vyčištěný, muže byt spatny katalyzator nebo žhavič na vaporizer? Podle bílého kouře tam nafta asi jde ale nehoří, auto jsem kupoval v létě a najel jsem s ním asi 15000km, krátké trasy nejezdím, budu vděčný za každou zkušenost, díky

Mondeo 2.2 tdci 147 kw podle budiku 157000km r.v. 2013
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Otestuj katalizátor.To dpf je šmejd.Naloguj tlak v dpf za jízdy většinou ty protitlaky vůbec neodpovídaj originálu a pak jednotka vypočítává nesmyslné zaplněni pak auto v podstatě porád regeneruje.
jimmy3
Sběrač informací
Příspěvky: 39
Registrován: 20 úno 2013, 22:17

Příspěvek od jimmy3 »

Tím testem kat myslíš nahřát horkovzduškou na 150-200 stupnu, nastrikat nejakou hořlavinu a kat se musí rozpálit do ruda? Něco takovýho jsem viděl na youtube, protitlaky máš na mysli ty které snímá senzor dif. tlaků, problém u tohoto auta je že bez originální diagnostiky na tom nejde skoro nic udělat
Odpovědět

Zpět na „Ford“