1,5 DCI

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Marek77 píše:Tak to napíšu jinak. Mýma rukama prošlo devět vozů s motorem 1,5 dCi. Různé vozy, různé výkonové varianty. Všechny motory měly na klice klínek. I můj motor má klínek.

Je možné, že existují i motory 1,5 dCi, které klínek nemají. Já jsem takový nikdy neviděl.
Ty motory dnes delame dnes a denne, nemaji v tom řád, nektere maji klinek, nektere ne. Francouzs, prase, skoro jak Ital.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

viděl jem ted dobrou vychytávku, borec to dělal tak že si zaaretoval vačku očmáral, vzal šroubek a našrouboval do díry na opření kliky, zlehka na dotek

stačil mu M8 do vačky a M? do bloku ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

uiqjirka píše:
Marek77 píše:Tak to napíšu jinak. Mýma rukama prošlo devět vozů s motorem 1,5 dCi. Různé vozy, různé výkonové varianty. Všechny motory měly na klice klínek. I můj motor má klínek.

Je možné, že existují i motory 1,5 dCi, které klínek nemají. Já jsem takový nikdy neviděl.
Ty motory dnes delame dnes a denne, nemaji v tom řád, nektere maji klinek, nektere ne. Francouzs, prase, skoro jak Ital.
Tady promluvil árijec, který dnes a denně opravuje auta těch pitomců , kteří pořád za ta svá auta dostávají tituly auta roku.. Není to podivné ? :P
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Renault / Dacia“