doma budeme

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Tak tak veru treba dodržiavať čo treba inak sa to nezastavi
BMW 330 ix
Tunningkiller
Přispěvovatel
Příspěvky: 609
Registrován: 19 dub 2008, 20:52

Příspěvek od Tunningkiller »

hansdob píše:Nooooo ale zase dovoleny na celý nám na to stačit nebudou nebo nám je nedovolí a ve fabrikách nás je po cca 1000 na jedné směně v jedné hale ........ to není zhlukovani a vláda na to no nemůžeme zastavit ekonomiku lidi musí chodit do prace. Takže jaký je rozdíl ze chce někdo na dílně sám či ve dvou dělat když tady nás děla 1000.
Svatá pravda.
Touareg 7L 3.0 set up 300PS
Passat B6 2.0 CR 103kw + chip Haldex, executive
Pašík AFN,syncro,S764, turbo 96kw,EGR off,Kat off, 11mm hlava, , chip.
Skoda Rapid 4,2 220kw
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Všetky európske automobilky zatvárajú výrobu ,bude veľká kríza a kto vie ako dlho ale krátko to nebude
BMW 330 ix
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ale je to zajímavé, můj známý, který dělá v A , tak povídá..., přišel šéf a říká, hele brzo to tady taky zabalíme, jestli chceš jeď domů , tak jeď , oni tě nepustí zpět, tak budeš v karanténě,tak ať ti dají potvrzení a budeš to mít zaplaceno. Tak poslal papír do A a má rakouskou neschopnost..Takže se doma poflakuje a má to placeno... :)
nepropadat panice...
Grunt
Přispěvovatel
Příspěvky: 218
Registrován: 21 říj 2013, 16:01

Příspěvek od Grunt »

Nevíte někdo co se vyplňuje do označené kolonky v žádosti o ošetřovné je to skrz zavřené školy Obrázek
Ford Galaxy 1.9TDi 85kw AUY 2002
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Proč tohle řešíš přes fóru? https://www.cssz.cz/-/doporuceny-postup ... eni-skoly-
Není těžký to najít a určitě Ti i poradí když se jich na to zeptáš.
Naposledy upravil(a) šulda dne 20 bře 2020, 15:53, celkem upraveno 1 x.
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

Když dali nákupy pro důchodce od 10 do 12 tak jsem si říkal, že se poserou aby nemohli stát ve frontě o půl sedmé před kaufem a už jim to dali na ráno, to by jich víc trefilo že nestihnou akci... :D :D
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
Grunt
Přispěvovatel
Příspěvky: 218
Registrován: 21 říj 2013, 16:01

Příspěvek od Grunt »

šulda píše:Proč tohle řešíš přes fórum? https://www.cssz.cz/-/doporuceny-postup ... eni-skoly-
Není těžký to najít a určitě Ti i poradí když se jich na to zeptáš.
Nevim ale včera jsem to takhle nenašel a nemohl jsem se dovolat do školy... kkoho jsem se zeptal nikdo nevěděl tak zkusim i tady. Byla to rychlá akce už jsem neměl čas protože jsem musel jít spát když jsem šel večer do práce. Snad jsem tě tím nenaštval teď už to vim díky za odkaz ;-)
Ford Galaxy 1.9TDi 85kw AUY 2002
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

MirekX píše:Když dali nákupy pro důchodce od 10 do 12 tak jsem si říkal, že se poserou aby nemohli stát ve frontě o půl sedmé před kaufem a už jim to dali na ráno, to by jich víc trefilo že nestihnou akci... :D :D
:D Napsal jsi to přesně a už se perou, ale proto, že dědci jsou drzí a často vypadají na méně než jim je a ochranka má konečně záminku nějaké akce..Co když bude někomu jen 65 a bude se drát do obchodu ? Dostane do držky od městských povalečů v uniformě? Koukal jsem na akci s bezdomovci, kdy měšťáci měli speciál "roušky" nejvyšší třídy s papírovým filtrem a doktoři a sestřičky často mají, jen tu sračku, s kterou jsme za socíku stříkali auta. Asi jsou důležitější i když bezdomáči jsou pořád nalití , takže jsou perfektně sterilizovaní a mají dokonale vypláchnutou hubu šnapsem...Já měl na zobáku šátek, co nosím na motorce , když je kosa a umíral jsem horkem... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

Jenom se děsím toho, co se zase vyhází miliard úplně k hovnu, copak je normální, aby někdo musel hlídat třináctileté "dítě" ? Moje dvanáctiletá dcera jezdí vlakem do školy a je schopná nakoupit a uvařit oběd a měl by ji někdo hlídat? :( a brát za to plat?
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Ako ti môžete toto vadit ,platis ich zo svojho ? Skôr by ti malo vadit to ze ti co su v politike si ulievaju miliardy pre sebe a tebe vadí to ze niekto zostane pri 13r dieťati .A druhá vec ze veľa ľudí bude doma aj by chceli do prace ale uz ju mať asi nebudú .
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
MirekX
Aktivista
Příspěvky: 4710
Registrován: 24 led 2006, 18:27
Bydliště: Týniště nad Orlicí

Příspěvek od MirekX »

všichni to nakonec zaplatíme... :(
Sharan 1,9 PD 115PS AUY- 225 PS a 500Nm turbo GTD1752VRL Sharan 2,0 CFFB 140PS turbo GTD1752VRK-REA, - 226PS a 465Nm, OIII 2,0TDI 150PS - 182 PS a 417Nm vše od Dieselpoweru. :) KTM SMT 990 115PS www.zvsagro.cz E-Golf 100kW zatím série (noteeth)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Všichni ne, také někteří vydělají. Ale takový je život. Štěstí mají ti, kteří jsou v houfu s Babišem, ty on nenechá padnout, má na to ohromné páky a zdroje ..Ale už se mu konečně povede, ty malé zlikvidovat, jak už prohlásil před několika lety..On potřebuje "pitomce" , kteří budou jíst a kupovat to, co jeho Agrofert vytvoří, a on určí, jaká peřina nad nimi bude a co bude dobré pro jeho imperium..Potřebuje pracující ovce, které mu zato ještě budou tleskat, proto nesnáší všechny, kteří jej nepotřebují , jsou samostatní, nevolí ho a moc dobře ví, co je zač. Proto taky tak má starost o ty důchodce, kteří jej volí. On nikdy nezapomene hlavně na svůj prospěch a proto mu nevěřím ani dobrý den včetně nějakého soucitu komukoliv..Tenhle průser je šance jak zamést svoje podrazy pod koberec a lidé budou říkat , jak se o ně staral.... :(
nepropadat panice...
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Teraz vám schvalili že kto bude doma z dôvodu karantény a nemôže ísť do práce dostane 100% platu
BMW 330 ix
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:Všichni ne, také někteří vydělají. Ale takový je život. Štěstí mají ti, kteří jsou v houfu s Babišem, ty on nenechá padnout, má na to ohromné páky a zdroje ..Ale už se mu konečně povede, ty malé zlikvidovat, jak už prohlásil před několika lety..On potřebuje "pitomce" , kteří budou jíst a kupovat to, co jeho Agrofert vytvoří, a on určí, jaká peřina nad nimi bude a co bude dobré pro jeho imperium..Potřebuje pracující ovce, které mu zato ještě budou tleskat, proto nesnáší všechny, kteří jej nepotřebují , jsou samostatní, nevolí ho a moc dobře ví, co je zač. Proto taky tak má starost o ty důchodce, kteří jej volí. On nikdy nezapomene hlavně na svůj prospěch a proto mu nevěřím ani dobrý den včetně nějakého soucitu komukoliv..Tenhle průser je šance jak zamést svoje podrazy pod koberec a lidé budou říkat , jak se o ně staral.... :(
A co budou jednou říkat lide o tobě???
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“