doma budeme

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

drz
Přispěvovatel
Příspěvky: 217
Registrován: 04 bře 2009, 21:46

doma budeme

Příspěvek od drz »

:?
tak ctu andrejovo narizeni vlady a ode dneska asi nesmime do dilny.

z a k a z u j e

s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 24. března 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách, s výjimkou těchto prodejen:...

to bude zajimave (wallbash)
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

ke?
když už tak uveď zdroj.
Nissan GT-R 3,8 V6 2015, Toyota 2.0 D4D 2010, Lamborgini Gallardo 5.0 V10 2006, VW Crafter 2.5 TDI 2008, MAN 6x2 26.414 2000
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Bolo nacase inak všetci pokapeme
BMW 330 ix
Tunningkiller
Přispěvovatel
Příspěvky: 609
Registrován: 19 dub 2008, 20:52

Příspěvek od Tunningkiller »

Blbost. Kelly rozvazi tak sere pes. Lidi Maj platit bezhotovostne a máme dodělat rozdelane auta a další neprijmat. Kdo mi dokáže že to auto nemám rozdelane? Klíče dám prez okno a zdar.
Touareg 7L 3.0 set up 300PS
Passat B6 2.0 CR 103kw + chip Haldex, executive
Pašík AFN,syncro,S764, turbo 96kw,EGR off,Kat off, 11mm hlava, , chip.
Skoda Rapid 4,2 220kw
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1367
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Tak sem si říkal že je aspoň tady na fóru klid od tohoto. No, všude se holt najde nějakej aktivista.
Člověk se pořád učí.
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

A je zavirováno už i tady...Že se na to nevy….
To je situace!
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já jsem rád, že už nejsem naplno v oběhu a že nemusím mít obavu z nedostatku potravin, všeho mám dost ze svého. Chleba a pivo vždy nějak seženu, ale je mi líto soukromníků a těch, kteří mají vždy plno složenek a pohledávek a jsou na to často sami..A samozřejmě město je nejzranitelnější, protože na vsi nepotkáš živáčka, mimo zeměmrdů s cisternami jedů jsou všichni doma..Příroda nám ještě ukáže a vrátí nám naši aroganci...
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tunningkiller píše:Blbost. Kelly rozvazi tak sere pes. Lidi Maj platit bezhotovostne a máme dodělat rozdelane auta a další neprijmat. Kdo mi dokáže že to auto nemám rozdelane? Klíče dám prez okno a zdar.
Jojo a ještě zajeď po práci lyžovat do Itálie. Tak já si říkám jak jsou ty lidi dementní a hned vymejšleji jak obejít co se dá. Asi jsi nepochopil proč se všechny ty opatření dělají, že? ale tobě to stejně nikdo nevysvětlí. ty máš tuarega, tak kdo ti to přece dokáže (wallbash)
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Nechápem takých dementov u vás už sú izolované mesta dediny ale verím tomu že nejaki chytraci aj tak budú vymýšľať ,neviem či niekoho zabije sedieť nejaký čas doma či je taký za tými peniazmi aby o niečo neprišiel
BMW 330 ix
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Jak se takový objeví, umístit jej mezi nemocné...Jednat s takovým , jako s nakaženým.
To je situace!
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8930
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Nooooo ale zase dovoleny na celý nám na to stačit nebudou nebo nám je nedovolí a ve fabrikách nás je po cca 1000 na jedné směně v jedné hale ........ to není zhlukovani a vláda na to no nemůžeme zastavit ekonomiku lidi musí chodit do prace. Takže jaký je rozdíl ze chce někdo na dílně sám či ve dvou dělat když tady nás děla 1000.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Grunt
Přispěvovatel
Příspěvky: 218
Registrován: 21 říj 2013, 16:01

Příspěvek od Grunt »

Já to říkám furt oni nám zakážou chodit ven ale že busem jede do bosche nebo lightingu 50 lidí to nikoho nezajímá... u nás dali doporučení nejezdit do práce MHD a koho nemuže nikdo svízt tak je sveze vedení autem... nechápu že to nezavřou vše na 14 dní stát by se nepo*ral a byl by klid mě by teda nevadilo dřepět doma aspoň bych něco stihl udělat na autě a i kdybych nemohl tak co válet se umim :D
Ford Galaxy 1.9TDi 85kw AUY 2002
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ano, je to nelogické, masna může jet naplno, ale dva mecháni v dílně jsou rizikové shlukování. Možná je to tím, že Babiš nemá autoservisy..Ono mnoho věcí lze oželet, došly mi prášky na tlak, pojedu bez nich, zkurvil mi kůň prst , když začal bláznit a já měl řetízek omotán okolo prstu, nebudu doktory otravovat, možná tam ani nejsou..Je ostuda, že doktoři ani nemají ochranné prostředky...
nepropadat panice...
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Za chvíľku sa zavrú aj veľké fabriky u nás už vw a Peugeot budú stáť za chvíľku pôjde aj ostatné firmy je to len otázka času
BMW 330 ix
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Taky si myslím, že to pozavírají a asi to bude dobře z hlediska viru, ekonomické následky však budou nedozírné, sleduji každej den na Patria .cz jak wall street padá do nekonečné díry. Mě prostě jen serou lidi, kteří mají ve větě sousloví (kdo mi to dokáže) nejde o to co má, jestli servis, nebo postřikovač roundupu za traktor, ale stát dělá co může a stejně se ve všech situacích najde borec s tuarégem kterýmu to nikdo nedokáže (wallbash)


https://zpravy.denikplus.cz/1532-nekter ... -internetu
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“