O1 AHF RJ motoru

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Motorpower
Aktivista
Příspěvky: 1144
Registrován: 15 říj 2006, 23:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorpower »

puker píše:
Motorpower píše:Já bych je při tom nechal.... :)
proč tady vůbec reaguješ,když nechceš poradit?? ty tvoje poznatky si strč někam.. :D

asi mám 2 hodiny čas tady prolízat celé forum a vyhledávání mě tady nefunguje ,nebo s ním neumím,vždy mě vyjedou všechna témata,jen jinak seřazená..
místo toho aby si poradil,když tomu rozumíš,tak zbytečně reaguješ nějakým nesmyslel,který stejnak nikoho nezajímá..
no jo pán mistr kkt se prostě pozná.. (LOL)
Reagoval jsem především právě na ty blbé rady, a pokud neumíš toto: 038906018 immo off jde po kabelu? / napsat do google, tak se do aut vůbec nemontuj, protože to nedáš.
To zde budeš hledat i pomoc jak se vymočit? Zda kalhoty rozepnout před či po?
Tím jsem chtěl naznačit, že není od věci používat vlasní hlavu.
A neber si to tak osobně, platí to obecně.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4.
puker
Přispěvovatel
Příspěvky: 111
Registrován: 14 led 2017, 10:29

Příspěvek od puker »

Motorpower píše: Reagoval jsem především právě na ty blbé rady, a pokud neumíš toto: 038906018 immo off jde po kabelu? / napsat do google, tak se do aut vůbec nemontuj, protože to nedáš.
To zde budeš hledat i pomoc jak se vymočit? Zda kalhoty rozepnout před či po?
Tím jsem chtěl naznačit, že není od věci používat vlasní hlavu.
A neber si to tak osobně, platí to obecně.
Hele ty budeš nějakej pražskej inteligent s titulem,vid? (noteeth)
A zkoušel si to do toho gůglu napsat ty,než jsi to sem napsal??
Já gůgl nepoužívám a můj prohlížeč mi na tvou radu našel tohle-Bohužel jsem nic nenašel

Asi jste první, kdo vyhledává 038906018 immo off jde po kabelu.

TIP: Zkuste použít méně slov.
A na gůgl mi v češtině vyjelo jen jedno téma,kde se řeší vyčítání nějakého e-prom,či co a tomu už vůbec nerozumím a anglicky neumím a překládat to nebudu.
Asi tě zklamu,ale na wc si zajít ještě zvládnu a to i na malou a dokonce i na velkou a dokonce i vím kdy se rozepnout.. (noteeth)
Kdybych nepoužíval svoji hlavu,tak auto už je u típka co tvrdí ,že to po kabelu jde.. tak jsem se chtěl tady prostě jen ujistit,stačilo napsat JDE/NEJDE nic víc jsem nechtěl..
Ty asi rozumíš úplně všemu,vid...:P
Uživatelský avatar
Motorpower
Aktivista
Příspěvky: 1144
Registrován: 15 říj 2006, 23:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorpower »

dokonce i vím kdy se rozepnout.
Nevypadá to tak. :)
Koneckonců, pokud jsi někde okolo teho Práglu,tak to přivez, udělám ti výjimečně charitu. Protože tobvě jsou rady stejně úplně k h......
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4.
puker
Přispěvovatel
Příspěvky: 111
Registrován: 14 led 2017, 10:29

Příspěvek od puker »

[quote="Motorpower"]
tak to přivez, udělám ti výjimečně charitu.

tohle nemá cenu ani komentovat, nakonec chceš dělat charitu,ale aby jsi napsal hned,že to přes kabel nejde a ušetřil se zbytečných keců,to nééé...... nechápu takové povýšené lidi.. (crazy)
dodoxd
Přispěvovatel
Příspěvky: 438
Registrován: 07 dub 2007, 21:58
Bydliště: BAJČ

Příspěvek od dodoxd »

012 ide po kably ako immo tak aj FLASH ale 018 iba rozobrat a prepisat eeprom a Flash jedine vymenou...zamen to radsej za inu 18 samozrejme aspom kod motora by mat sediet imo prisposobis vcds-kom a nic netreba riesit a vypinat..
Naposledy upravil(a) dodoxd dne 17 kvě 2020, 19:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Motorpower
Aktivista
Příspěvky: 1144
Registrován: 15 říj 2006, 23:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Motorpower »

Nechápeš toho mnohem víc, charitu opravdu dělat nechci a nedělám. Výjimečně jsem jí nabídl, a ty jsi ke všemu tak hloupej, že tu možnost ani nevyužiješ.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4.
puker
Přispěvovatel
Příspěvky: 111
Registrován: 14 led 2017, 10:29

Příspěvek od puker »

dodoxd píše:012 ide po kably ako immo tak aj FLASH ale 018 iba rozobrat a prepisat eeprom a Flash jedine vymenou...zamen to radsej za inu 12 samozrejme hardver musy byt rovnaky prehraj immo a flash a pojde to...
Ano děkuji,už pár normálních lidí psalo i SZ,co a jak.. díky :)
puker
Přispěvovatel
Příspěvky: 111
Registrován: 14 led 2017, 10:29

Příspěvek od puker »

Motorpower píše:Nechápeš toho mnohem víc, charitu opravdu dělat nechci a nedělám. Výjimečně jsem jí nabídl, a ty jsi ke všemu tak hloupej, že tu možnost ani nevyužiješ.
Aby jsi se ještě nedivil.. :D
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“