kia ceed spínačka

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

kia ceed spínačka

Příspěvek od slovacek.milos »

klíček de do první polohy na start ne

povolili jsme ořech jeden šroubek a ořech nejde ven??? ani silou

řešili jste to někdo?? dík
Aero200
Přispěvovatel
Příspěvky: 309
Registrován: 26 lis 2006, 17:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Aero200 »

Klíč dej do první polohy a ze spdu je dírka tam strč třeba slabý šroubovak a tím odjistíš a vytáhneš vnitřek spínačky s klíčm, po tom rozebrat, bude se tam sekat nějaké stavítko.
Aero200
Přispěvovatel
Příspěvky: 309
Registrován: 26 lis 2006, 17:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Aero200 »

Obrázek
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Aero200 píše:Klíč dej do první polohy a ze spdu je dírka tam strč třeba slabý šroubovak a tím odjistíš a vytáhneš vnitřek spínačky s klíčm, po tom rozebrat, bude se tam sekat nějaké stavítko.

dík za tvůj čas, chtěl jsem vytáhnout ořech a nešel tak jsem ho skurvil a přišel na to že se mi rožly kontrolky v první poloze ale klíček to chtělo ještě dál aby ořech vypadl,

ořechem to nebylo je to v zámku jak píšeš,
když udělám co řekneš tak se jen klíč sekne a musím sním vexlovat abych dal zas nulovou polohu, přesněji šlo to jakoby do první polohy a zpět, co jsem dal do dírky šroubováček už nedám z první pohohy 0 musím klíček zatlačit a pak mohu otočit na 0 a klíč vytáhnout,

vydělat zámek prostě nejde, jen to co píšu, našel jsem na netu celý komplet pošta doručí 26.3.

řeším tak že zanesu do jednoho klíčového centra a tam to za pár stovek pořeší, jenže ten kurvavir je zavřel ;)
Aero200
Přispěvovatel
Příspěvky: 309
Registrován: 26 lis 2006, 17:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Aero200 »

Právě že to jde odjistit jen v první poloze a vytáhnes vložku, je tam seklé jedno stavítko, většinou ho stačí vyndat a jede to dál.
pokud koupíš starší zámek s klíčema, tak ty klíče už nenakoduješ k immo, musejí být vždy nové klíče ještě nenakodované
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Aero200 píše:Právě že to jde odjistit jen v první poloze a vytáhnes vložku, je tam seklé jedno stavítko, většinou ho stačí vyndat a jede to dál.
pokud koupíš starší zámek s klíčema, tak ty klíče už nenakoduješ k immo, musejí být vždy nové klíče ještě nenakodované

aero volal jsem do škodovky kde kie prodávají a kamoš elektrikář spínačku ještě neměnil,

zkoušeli jsme vytáhnout ořech vexlovali s klíčem a nic ořech jsme skurvili,


vytáhnout zámek mám ho v kuchyní mačkám čudlík v dírce jak si mi radil třebu s klíčkem nic

co se týče ima to v klíčku není, transporder vidím v dálce, rozlouskneš klíček a je tam kostka s dálkou kterou vytáhneš, dvě tlačítka a když ji otočíš vidíš na transporder, tak podle mě předělám tu kostku do druhého klíče???? nebo vypreparuju transporder přilepím na kdoužek a musí to startovat na jakýkoliv klíček ? nebo se pletu dík za tvůj čas
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Aero200 píše:Právě že to jde odjistit jen v první poloze a vytáhnes vložku, je tam seklé jedno stavítko, většinou ho stačí vyndat a jede to dál.
pokud koupíš starší zámek s klíčema, tak ty klíče už nenakoduješ k immo, musejí být vždy nové klíče ještě nenakodované
došlo k posunu šel jsem za kolegou a spolu vexlovali stím klíčem v první poloze a ten zámek je venku,

sdělal jsem segrovku vyrazil ven, vydělal dvě stavítka co přečnívaly a nic, tak jsem je vyházel všechny složil a klíčem už nejde otočit vůbec, drží ho ta páčka co zajištuje zámek proti vytažení
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

v hodoníne v tem klučovem servise neni otevríte?
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Aero200
Přispěvovatel
Příspěvky: 309
Registrován: 26 lis 2006, 17:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Aero200 »

slovacek.milos píše:
Aero200 píše:Právě že to jde odjistit jen v první poloze a vytáhnes vložku, je tam seklé jedno stavítko, většinou ho stačí vyndat a jede to dál.
pokud koupíš starší zámek s klíčema, tak ty klíče už nenakoduješ k immo, musejí být vždy nové klíče ještě nenakodované
došlo k posunu šel jsem za kolegou a spolu vexlovali stím klíčem v první poloze a ten zámek je venku,

sdělal jsem segrovku vyrazil ven, vydělal dvě stavítka co přečnívaly a nic, tak jsem je vyházel všechny složil a klíčem už nejde otočit vůbec, drží ho ta páčka co zajištuje zámek proti vytažení
Ta packa se musi pohybovat kdyz zasouvas klic, jinak jak si psal ohledne cipu z klice tak jasne kdyz ho prendas nekam jinam tak to bude fungovat. Nevim jak tam mas klice ale pokud sklapeci tak jde prehodit jen plazeta, pokud obyc. Klic tak vypreparovat....
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="Aero200"][quote="slovacek.milos"]

co je důležité si myslím tak na první polohu vyděláš zámek ale vyzazit ten střed musíš do nulové polohy jinak skurvíš ten zobáček který zajištuje zámek v zámku volantu

mi se podařiko skurvit ořech protože tomu źámku kousek chybělo do první polohy

no a pak jsem skurvil dokonale pohyb zámku protože jsem vyrazil střed v poloze 1 a ten odjištovací zobáček už nezapadne,

zítra přijde zánovní kus

aero moc ti děkuji za tvůj čas ;)
Aero200
Přispěvovatel
Příspěvky: 309
Registrován: 26 lis 2006, 17:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Aero200 »

:kol111: v pohode, kdyz vim poradim
Odpovědět

Zpět na „Kia“