Odpojení ionizéru - i30 2014

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
tempest
Přispěvovatel
Příspěvky: 251
Registrován: 18 říj 2009, 13:27

Odpojení ionizéru - i30 2014

Příspěvek od tempest »

Kde je umístěný a jak se odpojuje ionizér u auta, které má automatickou klimu? Když se dělá čištění klimatizace, tak by se měl odpojit, jinak to může celé bafnout. Mělo by to jít odpojením konektoru. Díky
Aero200
Přispěvovatel
Příspěvky: 309
Registrován: 26 lis 2006, 17:18
Bydliště: Praha

Příspěvek od Aero200 »

Budeš asi muset demontovat odkládací přihrádku před spolujezdcem, možná bude stačit vycvakout dvířka jako když lezeš k filtu a tam by to mělo být, jinak já to nikdy neodpojoval :-)
Obrázek
tempest
Přispěvovatel
Příspěvky: 251
Registrován: 18 říj 2009, 13:27

Příspěvek od tempest »

Byl to ojeb a při té náročnosti pochybuju, že to autorizák odpojuje. Přístup je tam na houby Přihrádka před spolujezdcem se mně nepodařila vycvaknout. Nevím, na čem všem to tam drží. Takže dlouhým šroubovákem jsem vycvakl konektor ionizéru. Je tam malá škvíra okolo kabinového filtru. No a na nacvaknutí jsem tam lezl spodem. Je tam jeden velký modrý konektor, do kterého se z horní strany musí strčit šroubovák, tlačit na pojistný jazýček směrem dolů a vycvaknout. Pak jsou tam dva další konektory, které jdou odpojit v pohodě. No a pak jsem protáhl ruku a konektor nacvakl zpět do ionizéru. Nemám žádné velké tlapy a i tak jsem musel mít ruku na 3x zlomenou, abych to nacvakl zpět.Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hyundai“