P207 CC naprogramovanie dialkoveho

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
stevocz
Aktivista
Příspěvky: 1542
Registrován: 07 led 2009, 10:03
Bydliště: SR

P207 CC naprogramovanie dialkoveho

Příspěvek od stevocz »

Nevie niekto ako naprogramovat dialkove na P207 CC? nasiel som nejake navody.

strcit kluc, otocit, drzat zamknutie a potom vytiahnut chvilu pockat a malo byt ist.

Ale mam taky problem. Mam 2 kluce. S oboma viem auto nastartovat.
Jeden kluc mi funguje ale hlasi slabu bateriu. Ak bateriu vymenim tak naprogramovat sa mi ho nedari. Ak dam naspat staru tak ho naprogramovat viem.
Druhy kluc sa mi nepodarilo vobec naprogramovat. Jedine co som neskusal dat tu staru baterku z druheho kluca.

Len nechapem preco mi ide iba so starou bateriou. Pritom nova ma cca 3.25V a stara len 2.8V. Rozmer baterie je rovnaky.

Bateria je zalozena spravne a skusane viac krat kluc otvorit a aj zavriet ze ci nahodou nema zly kontakt.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Dalka nema s immen nic společného, to že to nastartuješ na oba nic neznamená,jen to že to rozpozná čip jako OK
Zkus úplně jinou novou baterku do klíče, někdy je to nepochopitelné...to párování děláš správně, ale pokud ten druhý klíč nejde, asi nevysílá...
Uživatelský avatar
stevocz
Aktivista
Příspěvky: 1542
Registrován: 07 led 2009, 10:03
Bydliště: SR

Příspěvek od stevocz »

to ze s immom to nic nema mi viem. to len tak som pisal aby bolo jasne ze naisto je ten kluc kutomu auto a auto ho neignoruje.

skusim kupit nejaky inu znacku baterky a uvidim
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Nedávno přijel kámoš s OIII že chce vyměnit baterku v klíči že to už skoro nefunguje, měl koupenou novou Panasonic s expirací 10/2024, dal jsem ji tam a nešlo to,i na multimetr ukazovala dost, dal jsem tam svoji z vetešnictví Pepco a hned to šlo...nechápal jsem
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“