bmw e60 kilometry

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
mxjoda
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17 bře 2020, 18:34

bmw e60 kilometry

Příspěvek od mxjoda »

Cus, je tu nakej frajer co mi dokaze na mym aute upravit kilometry? Nechci si kvuli tomu kupovat veci a patlat se s tim, na bmw to nejde pres obd, zas tolik to auto nemiluju :-D klidne sz, diik.
P-DIAG
Přispěvovatel
Příspěvky: 161
Registrován: 13 kvě 2012, 12:39
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od P-DIAG »

Frajerů co to umí je tu dost ,ale máme to zakázaný.Kup programátor a zmákni to sám , E60 neni těžká.
Opravy autoelektriky,autoelektroniky,diagnostika,programování jednotek atd...
mxjoda
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17 bře 2020, 18:34

Příspěvek od mxjoda »

Tak zakazany je hlavne auto prodat, to je samozrejme prasarna, kdybych to nemel pro osobni potrebu tak se tu ani neptam, navic dneska se da uz vsechno dohledat, kdo by to riskoval
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

No, tak se na to vykašli a máš po starostech, nebo o co ti jde - vytasit se jak máš káru která má málo najeto ?? (offtopic)
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Zakázaný není auto prodat jen je zakázaný to při prodeji zatajit.

A vlastně není zakázaný ani auto upravit na KM pokud to není k oklamaní kupujícího.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jo, dobře ale tak nějak nechápu racionální důvod...
mxjoda
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17 bře 2020, 18:34

Příspěvek od mxjoda »

Duvod je proste ten ze nechci mit pred ocima to cislo, vim ze pro nekoho je to nepochopitelny a mysli si ze jsem blazen :D
Matias
Přispěvovatel
Příspěvky: 755
Registrován: 07 říj 2008, 10:02
Bydliště:

Příspěvek od Matias »

Mas havarijku? Nebo pojistku s omezenym najezdem km? Tam se to foti pri uzavreni smlouvy. Mohl by jsi mit lehky problem pri nehode. :-) S plnenim.
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

A co STK, tam se na to nehledí?
roman1648 píše: nebo o co ti jde - vytasit se jak máš káru která má málo najeto?
Znám "borce" co si to před léty nechal udělat proto, aby v hospodě nevypadal jako vůl že koupil auto s vyšším nájezdem :D
Člověk se pořád učí.
mxjoda
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 17 bře 2020, 18:34

Příspěvek od mxjoda »

Nene vsechno mam v cajku abych z toho nemel oplejtacky :D a kvuli machrovani si to udela jen blb, bohuzel majitele bmw obcas takhle premysleji :D
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Odhadoval jsem tento důvod, ale chce to trochu psychické odolnosti a reálný pohled na život. Já mám před očima půl mega a tachometr nejde co jsem to koupil.
Představa, že bych tam měl např. 250000km by mě usvědčila v tom, co jsem za sračku, která si musí realitu barvit na růžovo. Ale chápu, že dnes je to běžné a velká část života je virtuální a jakoby , ale mám jednu radu, stačí si tam nalepit papírek v barvě podkladu a je klid. Pamatuji zákazníka, který si přelepil kontrolku dobíjení , aby jej neoslňovala a na mne požadoval, abych mu tu kontrolku/žárovku" vyndal, že ten papírek vypadá blbě... :D
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „BMW“