Poradíte?Zkušenosti s provozem na RO nebo mix u Bosch VP 44?

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Odpovědět
ericT
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07 dub 2020, 01:07

Poradíte?Zkušenosti s provozem na RO nebo mix u Bosch VP 44?

Příspěvek od ericT »

Ahoj všem rostlinářům! Pročítal jsem to tady,ale odpověď na čerpadlo VP44,které se dávalo do Audi ,Škody a VW s motory V6 2.5tdi jsem nikde nenašel.
Vím,že to čerpadlo je citlivé,a často umírá na to, že umře ŘJ v něm-za čož ale snad nemůže nafta-je to jejich bolest.
Mám Audi s tímhle čerpadlem a chci si ji nechat...jsem s ní spokojený....ale rád bych ušetřil....máte někdo zkušenosti s provozem na RO nebo Mix RO a nafty? Vzhledem k ceně za opravu čerpadla a k tomu co dá práce ho vyndat...bych rád zjistil jestli má někdo zkušenosti.
Děkuji.
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8913
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Jezdil jsem na ledacos s octavii 1 různými oply isuzu tuším denso nebo dělohu čerpadlo a opel motor stary mechanicky bosch a ok. Oply s vp44 všeobecně auta s vp44 ( A6 2,5 mám 3x a z toho 1 na ND) zkušenost s jezdenim přímo v audi nemám při ceně jen vstriku to za to nestojí myslím ale oply s vp 44 my umřeli 3 auta 5 čerpadel a ne na jednotku ale na predsuvnik v každém případě výkon byl fuc spotřeba nahoře za mne nerentabilni. No ale můžeš to zkusit rad bych se o V6 dozvěděl co zvládne.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
ericT
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07 dub 2020, 01:07

Příspěvek od ericT »

Díky "hansdobu" za odpověď. Nikdo další nedá zkušenost,názor?
Taky bych to rád zkusil, ale momentálně nejsem v situaci, kdy bych si mohl dovolit s tímhle čerpadlem ve svém autě dělat pokusy-snad někdy v budoucnu.
carlos01
Přispěvovatel
Příspěvky: 155
Registrován: 27 črc 2006, 07:13
Bydliště: Bystřice pod Hostýnem

Re: Poradíte?Zkušenosti s provozem na RO nebo mix u Bosch VP 44?

Příspěvek od carlos01 »

Jak jsi dopadl? Zkusil jsi RO ve VP44? Také mne to zajímá 😀
Passat B5 81kW, AFN, automat 01M
Audi A3 81 kW, AHF, automat 01M
passat variant 2.0 tdi 103kw, CBAB, DSG
Obrázek Spotřeba VOLKSWAGEN PASSAT VARIANT 2.0 TDI 103 kW / 140 HP[/url]
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“