K: Elektriku tažného OIII

Shaníte něco? Podejte si zde inzerát.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3463
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

K: Elektriku tažného OIII

Příspěvek od Tomas6 »

Koupím elektroinstalaci tažného zařízení na Octu 3. Ideál 13pin origo. Ale třeba kvalitní náhradě typu Erich Jeager se nebráním.
Kdysi se mi tu podařilo koupit za super cenu na OII tak zkouším znovu. Kdyby někdo měl.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

On i ten original prijde od Ericha Jaegera. Zalezi co je pro tebe dobra a zajimava cena.
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3463
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Tak originál cca 5000 tuším,ten Jaeger 3800,tak když bude něco za míň jak 3000...
Ještě musím ale podle všeho asi zjistit zda mám ve voze přípravu. Dá se to zjistit jinak než sundáním boku v kufru?
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

tažné...

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Se divím,,,,Za 3 koupíš a 3,8 je moc....Když jsi socka, tak si nekupuj octu...Tohle mně vždy dosere....Když máš na koně, musíš mít i na seno...
Lidé kupují ojetá auta s vyšším počtem najetých Km , ale pak se diví, když musí dělat spojku, trysky, turblu, AGR ventil. A ještě si stěžují u prodávajícího, že to není jako nové...
Naposledy upravil(a) DIAGNOSTIK dne 03 kvě 2020, 14:39, celkem upraveno 1 x.
To je situace!
zx6ninja
Aktivista
Příspěvky: 3185
Registrován: 31 říj 2009, 08:02
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zx6ninja »

uiqjirka píše:On i ten original prijde od Ericha Jaegera. Zalezi co je pro tebe dobra a zajimava cena.
originál rozhodně není Eric Jaeger v příslušenství.. Erich Jaeger pro MQB rozhodně nedoporučuji!!!!! několikrát jsem musel z auta demontovat a nahradit originálem - velmi často chyba ACC - sporadická komunikace s tažným atd... Jaeger nebrat!
776200941
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Re: tažné...

Příspěvek od fekálek »

DIAGNOSTIK píše:Se divím,,,,Za 3 koupíš a 3,8 je moc....Když jsi socka, tak si nekupuj supa...Tohle mně vždy dosere....Když máš na koně, musíš mít i na seno...
Lidé kupují ojetá auta s vyšším počtem najetých Km , ale pak se diví, když musí dělat spojku, trysky, turblu, AGR ventil. A ještě si stěžují u prodávajícího, že to není jako nové...
Tak každej se snaží ušetřit, myslím že to přeháníš, nebo raději zaplatíš všude víc když je možnost ušetřit??
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

A 800 je takový rozdíl mezi novým a starým? Kdyby to byl markantní rozdíl, tak to chápu. Ale takhle né...Dojdi si někam na vrakáč a vymotej si to ze svazků....
Při použití neorigo můžeš případně přijít o některé funkce, které auto má ve spojení s TZ.
To je situace!
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

zx6ninja píše:
uiqjirka píše:On i ten original prijde od Ericha Jaegera. Zalezi co je pro tebe dobra a zajimava cena.
originál rozhodně není Eric Jaeger v příslušenství.. Erich Jaeger pro MQB rozhodně nedoporučuji!!!!! několikrát jsem musel z auta demontovat a nahradit originálem - velmi často chyba ACC - sporadická komunikace s tažným atd... Jaeger nebrat!
Je, montuji, montuji denne, nekdy prijde v origoanle hella, nekdy Erich Jaeger, zalezi na modelu vozu. Pokud se tazne nakoduje tak jak ma (veskere jednotky a online, lze o offline - rucne, i to acc se totiz koduje), chyba zadna neni, namontoval sem uz do koncernovych vozu stovky neoriginalu i originalu. Neoriginal prevazuje.

Ta chyba co si popsal je prave, kdyz nemas nakodovanou rj motoru, acc, parkpilot a centralni elektriku. I u originalu se to musi kodovat a zase lze online (aby se to propsalo na servery) a lze i manualne.
zx6ninja
Aktivista
Příspěvky: 3185
Registrován: 31 říj 2009, 08:02
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zx6ninja »

Montuji tyto věci denne a samozřejmě vše koduji, toto mi vysvětlovat opravdu nemusíš. Jaeger je proste sracka a pokud chceS dam ti 3 sady jaegera zadarmo.. rozhodne originál - tím myslím sadu od dealera s oem číslem nikdy nedostaneš Jaeger a za to dam krk... chybu mám samozřejmě na mysli pokud je vše kodovano tak potom to hází chyby sporadicky

https://www.vw-club.cz/servis-pomoc-tun ... 927304b261
776200941
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Ja taky, v ofiko servisu, s jakoby neorigo Jaegerme zadny problem neni, pokud je vse radne nakodovano, tj. vsechny dotcene jednotky + i vyrobce u nekterych modelu vozu sam osazuje Jaeger rj a elektro.
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

jeager je i origo pro škodovku u levného provedení
To je situace!
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3463
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Re: tažné...

Příspěvek od Tomas6 »

DIAGNOSTIK píše:Se divím,,,,Za 3 koupíš a 3,8 je moc....Když jsi socka, tak si nekupuj octu...Tohle mně vždy dosere....Když máš na koně, musíš mít i na seno...
Lidé kupují ojetá auta s vyšším počtem najetých Km , ale pak se diví, když musí dělat spojku, trysky, turblu, AGR ventil. A ještě si stěžují u prodávajícího, že to není jako nové...
Tak když si dosraný tak se běž umejt ať nesmrdíš. Jestli je pro tebe 8 kil málo peněz... Pro mne dost,tak su zřejmě socka no.No mi to nevadí. Abych to uzavřel,nic o mne nevíš, neznáš mne,ale ohodnotit mne dokážeš na první dobrou. Asi seš nejlepší,proto jezdíš novým autem a nemusíš koukat na peníze.


K inzerátu.

Po tom co jsem četl návod k sadě Jaeger a připojení do pojistkovky přes nějaké redukce pojistek.. Tak chci originál sadu.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
zx6ninja
Aktivista
Příspěvky: 3185
Registrován: 31 říj 2009, 08:02
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zx6ninja »

DIAGNOSTIK píše:jeager je i origo pro škodovku u levného provedení
co je to origo pro škodovku levné provedení? origo je jenom jedno, např. sada 5e0055204 apod
776200941
DIAGNOSTIK
Přispěvovatel
Příspěvky: 709
Registrován: 23 led 2006, 19:36

Příspěvek od DIAGNOSTIK »

Tady není co chápat a nemusím Tě znát....O tomhle si musí myslet každý znalý to samo....Ale i takoví, jaký jsi Ty, existují....Jen s nima máme, jako my, občasné problémy. Takoví často mění opravny
To je situace!
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3463
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Když myslíš... Taky bych si o tobě mohl udělat obrázek. Nemám to zapotřebí a už vůbec nemám potřebu tě veřejně urážet. Ale tak když ti to dělá dobře si tu honit ego..
Ono jestli si něco podobného budeš myslet i o těch lidech co jim nabízíš ty hlavy v inzerátu co tu máš. Chudáci kupující když narazí na arogantního hňupa,který o nich má obrázek jako o sockách kteří nemají na to koupit si novou věc.
Jo potřebu měnit opravny nemám. V jednom sic malém,ale celkem slušně prosperujícím funguju už přes 20 let a myslím že vzhledem k tomu že tu jezdí více či méně ustálená klientela, zřejmě nemusí opravny měnit ani zákazníci.
A pokud tu pohoršuju tím, že chci koupit něco levnějšího, případně někomu pomoct od toho co mu leží zbytečně doma,tak nechť ten inzerát admin klidně smaže.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Odpovědět

Zpět na „Koupím“